86 ОДЗ в Люлин-моля за мнения

  • 7 402
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 416
Подали сме молба за детска ясла в 86 ОДЗ(зад Принцес) и в 42 ОДЗ в Надежда.Моля за вашето мнение и препоръки за тези детски ясли.Къде ще е по-добре да го запиша.Тръгваме на ясла от септември.
Предварително ви благодаря.

# 1
  • Мнения: 186
Аз лично не съм особенно доволна от тази ясла в Люлин. Миналата година беше дежурна и дъщеря ми ходи 1 ден там. Тя попринцип обича детската градина и ходи с удоволствие. Какво и бяхя правили незнам но е плакала вечертаи ме молеше да не я пускам повече там. И не я пуснах повече. Надявам се да не я бъркам де ( ако се случи моля за извинение).

# 2
  • Мнения: 5 468
За 86 ОДЗ съм чувала много добри отзиви. И много се чака за там за прием.  Ако поразровиш назад в темите, ще намериш такава тема за там.
А в 42 ОДЗ съм записала дъщеря си от септември 2007 г. на детска градина направо, записана е под номер 1:)). Даваха я наскоро по ТВ, говореше директорката й, която изглежда много готина. Даваха градината отвътре, има плувен басейн, даваха кухнята и спалното помещение... ми много ми хареса... Иначе отзиви не съм чувала, ще следя темата с интерес.

# 3
  • Мнения: 416
Благодаря ви за отговорите. smile3525За 86 ОДЗ чувам противоречиви мнения-някои мами са супер доволни,а други 2 се оплакват,че им биели децата...незнам.  newsm12Ще следя темата.Когато подавахме молба за 42 ОДЗ директорката наистина беше много любезна и ме разведе из градината да видя обстановката.Но в сравнение с 86 тази база ми се видя малко поостаряла.А дали някой знае дали педагозите в 42 са добри и дали са внимателни с малките? smile3524

# 4
  • Мнения: 5 468
Когато подавахме молба за 42 ОДЗ директорката наистина беше много любезна и ме разведе из градината да видя обстановката.Но в сравнение с 86 тази база ми се видя малко поостаряла.А дали някой знае дали педагозите в 42 са добри и дали са внимателни с малките? smile3524

Опиши по-подробно градината отвътре, моля те. Какво й е поостарялото?
За кога е записано детето ти? За септември тази година ли!?

# 5
  • Мнения: 416
Веднага ми се набиха в очите плочките.Бяха от тези най-старите(малки правоъгълни).Не може да не си ги видяла-те са навсякъде.И при един оглед забелязах,че доста от тях са изпочупени(спукани или липсват ъгълчетата).Дограмата е стара-дървена.Не знам през зимата как е,нищо че са на парно.А пътеките са едни такива стари,захабени...Има снимки на бесейна точно на входа-можеш да видиш сама.Градината плаче за спонсори.Ако си запиша там детенце ще ударя едно рамо,но едва ли това ще стигне...
Не ми харесва обстановката,но ако педагозите са добри ще запиша там детенце.В момента сондирам мнения.И ще споделя.

# 6
  • Мнения: 5 468
Аз не съм влизала там, изпратих мъжа ми да я запише. От него нищо не може да се научи, освен лаконичното - Хубава е, кво й е...
Но и аз ще ида да я видя. То има време за нас, защото е записана за догодина септември месец. Важно е наистина, педагозите какви ще са. Дано има мнения за там, но не ми се вярва особено... Тук няма много майки от този район.

# 7
  • Мнения: 416
Аз съм точно по средата и на двете градини,на еднакво разстояние са ми.Моля сподели и твойто мнение след като я видиш.Ще следя темата,нали всички искаме най-доброто за дечицата.И дано някоя мама се изкаже относно госпожите..........

# 8
  • Мнения: 404
И аз съм подала молба за яслата в 86-то ОДЗ за септември и ще ми е много полезно да чуя мнения на други майчета за нея.

# 9
  • Sofia
  • Мнения: 170
Момичета дали съм закъсняла ако тези дни отида да подам молба за септември за ясла в 86 ОДЗ? newsm78

# 10
  • Мнения: 416
Май доста си закъсняла,освен ако нямаш връзки разбира се!Ние подадохме молба на 9.01 тази година и сме номер 46.При положение че имат 2 групи с по 20 деца и нямаме връзки незнам дали и нас ще приемат.Но се надявам,защото базата е нова и хубава и има добри отзиви за педагозите.Опитай все пак!Може някой да се е отказал.Успех!

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 170
Ами ходих днес, дадоха ми 25 номер..как така вие сте били 46?  newsm78
Не беше лошо вътре, аз докато намеря директорката поразгледах. Ще видим юни месец класирането, ние сме подали и на други места.  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 404
И ние подадохме молба за ясла на 9 януари и сме номер 44. Директорката тогава каза, че има шанс да я приемат. Две са яслените групи, но мисля, че са по повече от 20 деца, а и някои се отказват. Чакаме с нетърпение списъците Praynig

# 13
  • Мнения: 416
Списъците май излизат в края на май newsm12.Дано и нас ни приемат newsm17!Казаха ми,че който е приет ще трябва да ходи на ясла целия юли за по половин ден,за да можели леличките да го опознаят.Някой знае ли нещо по въпроса newsm12?Мен това не ме устройва- smile3511през юли ще ходим на море за 10 дена и на планина за 1 седмица.Май не си струва да го лиша от море и планина,за да кисне в Люлин в най-топлото време.Дано нямат такива задължаващи условия... newsm09

# 14
  • Мнения: 404
Странно  Thinking, аз пък исках да я пусна на ясла още сега от април-май, но директорката категорично отказа. Каза, че нямало за кога, т.к. те щели да почиват от края на май. Миналата година били дежурна градина и това лято щели да почиват. Приемът щял да бъде от септември месец, като на всеки 3 дни щели да приемат по едно дете, по реда на подаването на документите.

Общи условия

Активация на акаунт