Фитнес и възстановителен център за млади майки и бебета

  • 1 912
  • 16
  •   1
Отговори
Здравейте мили дами и майки!  Обръщам се към вас с цел проучване каква е  потребността на жените с бебета и малки деца от фитнес и възстановителен център, който ще могат да посещават заедно със своите деза. Във фитнес-центъра младите майки/ родили наскоро/ ще могат да получават компетентна помощ за това как да влязат бързо във форма след раждане. Периодично , в зависимост от нуждите на клиентите, ще се организират лекции от специалисти в областта на отглеждането на децата и отношенията в семейството. Докато майките полагат грижи са своята външност и добро здраве, няма да се налага отделянето им от детето.В центъра се предвижда детски кът под наблюдението на квалифицирани специалисти . Отбележете  бихте ли посещавали с удоволстие такъв център и ако това е така, какви услуги очаквате и желаете да намерите там.

# 1
  • Мнения: 2 663
Колко ми е нужно едно такова място!!!!!!!!!!!!!!!! Hug Hug HugБих го посещавала 100%
Сега като ходя да спортувам трабва да има на кого да разчитам за детето,че е и много малко...МИслех да го взимам с мен ,ама то ще е една тренировка думи нямам ,а и хора всякакви там-потни и т.н. не става ваобще за детенце камо ли бебе #Crazy #Crazy
Иначе очаквам всичко ,което предлагат модерните центрове за красота и спорт

# 2
  • Мнения: 2 529
Би било чудесно  Sunglasses В момента майка ми гледа детето през времето, в което съм на фитнес, но за тези майки, които няма на кого да си оставят децата е много добре да има детски кът. Всъщност според мен най-важното е да се полагат много добри грижи за децата, за да са спокойни майките. Предполагам, че децата трябва да са разделени по възраст и хората, които ще се грижат за тях да са достатъчно на брой и добре мотивирани. Следва и цените да са оптимизирани  Rolling Eyes

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 288
И аз бих се възползвала от такова място.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 6 174
и аз бих посещавала такова място,ако съществуваше в Бургас

бих очаквала - приемлива цена, някой който да ми обърне внимание и да ми даде насоки, бих участвала ако има някакви групови занимания ,които да не са вечер

общо взето достатъчно ми е да оставя детето в сигурни ръце  и да не се притеснявам , с всичко останало ще се справя

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
в моя фитнес от 100 години си има детска стая и там гледат децата БЕЗПЛАТНО

# 6
  • София
  • Мнения: 5 289
Би било просто чудесно,да има повече такива центрове.Наистина това би било огромно облекчение за нас майките,които няма на кого да разчитаме освен на себе си.Ето поради тази причина още не съм свалила килограмите,които са ми в повече,защото немога да отида на фитнес,тае бо или каквото и да е друго,защото с детето няма начин.Ако може да се ориентирате към Западен парк,та да сте ми по близичко.. Joy
Очаквам,цените да са достъпни за една майка,грижите полагани за детето ми да са професионални,а не наети там 2-3 каки на по 20год дето си нямат и наидея как се гледа малко дете.Хубаво ще е не само фитнес да има,но и часове по тае бо например,солариум,кафе,абе колкото повече екстри толкова по-добре,понеже като съм спокойна че се грижат за детето ми,ще мина и на солариум,и на маникюр и на масаж,и на ехеее........Айде,че мога да си изисквам до утре екстри. Joy

# 7
  • Мнения: 1 883
в моя фитнес от 100 години си има детска стая и там гледат децата БЕЗПЛАТНО
А къде е твоя фитнес ако не е тайна? newsm53

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
в моя фитнес от 100 години си има детска стая и там гледат децата БЕЗПЛАТНО
А къде е твоя фитнес ако не е тайна? newsm53

на Славия - славия спортес

# 9
  • Мнения: 1 883
в моя фитнес от 100 години си има детска стая и там гледат децата БЕЗПЛАТНО
А къде е твоя фитнес ако не е тайна? newsm53

на Славия - славия спортес
newsm51Малко ми е далечко, в Панчарево съм, а дали няма по- наблизо?В Младост например?

# 10
  • Мнения: 5 255
Виждам темата късно  Blush

Посещавам такъв център, в който има детска стая и се грижат за детето ми.
Имам клубна карта и услугата е безплатна.
Би било чудесно, ако има повече такива центрове  Peace.


# 11
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Да, аз лично бих се възползвала. Около мен няма подобно нещо.

# 12
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
Виждам темата късно  Blush

Посещавам такъв център, в който има детска стая и се грижат за детето ми.
Имам клубна карта и услугата е безплатна.
Би било чудесно, ако има повече такива центрове  Peace.




И твоят фитнес ли е Славия спортес?
Каква е цената на клубната карта , за брой посещения или часове е?

# 13
  • Мнения: 5 255
И твоят фитнес ли е Славия спортес?
Каква е цената на клубната карта , за брой посещения или часове е?

Не е Славия....
Цените са различни. Разгледай тук.

# 14
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
И твоят фитнес ли е Славия спортес?
Каква е цената на клубната карта , за брой посещения или часове е?

Не е Славия....
Цените са различни. Разгледай тук.

Мерси! Wink

Общи условия

Активация на акаунт