Каква форма на обувки ще са модерни тази пролет?

  • 12 752
  • 215
  •   1
Отговори
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Купих си остри обувки с тънък ток 5 см, велур, тъмнокафяви . Но се питам дали и този модел ще са модерни, защото навсякъде има обувки тип пантофки (даже и на висок ток)- кръгли отпред. А аз не мога да се възприема с такива...

Моля, пуснете сайт с пролетни колекции обувки.

# 1
  • Мнения: 998
Явно заоблените ще са на мода, но и аз хич не се възприемам с тях, така че няма да съм модерна! Mr. Green

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Тъпи и много заоблени отпред. Точно моят модел. Мисля да си купя няколко чифта Mr. Green

# 3
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Тип пантофка - доста закръглени отпред . Някак не ми се връзват с висок ток, а?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ето какви обуща са модни, според Брайт.

# 5
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Тип пантофка - доста закръглени отпред . Някак не ми се връзват с висок ток, а?
Аз с висок ток не съм виждала. По-скоро са равни обущета- затова казах- мой тип Mr. Green
Говоря за ето този тип обувка (никой да не гледа, че съм с 2 разнични чорапа Naughty)

# 6
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Явно заоблените ще са на мода, но и аз хич не се възприемам с тях, така че няма да съм модерна! Mr. Green
Май и аз няма да се вписвам в модните тенденций

# 7
  • Мнения: 6 155
Тези обувки тип "пантофка" са ми просто ужасни  Sick Много бабешки изглеждат...демоде ще съм явно Crossing Arms

# 8
  • София
  • Мнения: 5 826
Тип пантофка - доста закръглени отпред . Някак не ми се връзват с висок ток, а?
Аз с висок ток не съм виждала. По-скоро са равни обущета- затова казах- мой тип Mr. Green
Говоря за ето този тип обувка (никой да не гледа, че съм с 2 разнични чорапа Naughty)

 hahaha  никой не видя  smile3520

И на мен този тип ми харесват, ама и с ток, поне малък, че без ток не мога.

ето тия например 

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Много ме кефят заоблените (само с ниска подметка!), харесала съм си към 4 чифта, ама... Sad събирам от детски надбавки...

Последна редакция: ср, 22 мар 2006, 17:54 от daffodil

# 10
  • Мнения: 1 381
Тип пантофка - доста закръглени отпред . Някак не ми се връзват с висок ток, а?
Аз с висок ток не съм виждала. По-скоро са равни обущета- затова казах- мой тип Mr. Green
Говоря за ето този тип обувка (никой да не гледа, че съм с 2 разнични чорапа Naughty)

по темата хич не ги харесвам този тип обувки. на всичко отгоре велура е на мода и са ми много кичозни, катарами, капси, камъчета, кожички и тн....

Обаче точно тва видях, а като го прочетох се върнах пак да проверя Joy

# 11
  • София
  • Мнения: 9 395
И на мен ми е много актуална тази тема, даже щях аз да пускам такова питане, ама си ме изпреварила. Mr. Green

Ходих, гледах по магазините, ама нещо не мога да си харесам обувка. Thinking
Още повече, че навлиза модата на 3/4 панталони и дънки, та ми е чудно те пък с какво ще вървят? newsm78
А, бе, искам универсална обувка- за дънки, пола, панталон и пр.  HugЕлеганта при всички положения. Naughty
Тип гуменки, маратонки, кец не нося! Naughty

# 12
  • София
  • Мнения: 9 395
Ето какви обуща са модни, според Брайт.
Въх, егати бабешките обувки! hahaha
Т'ва бих го носила само в къщи на закрити врата.  Mr. Green

# 13
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Пробвах от пантофките и на ток, и равни. Е, не мога да се възприема- наистина! Не ми отиват и затова си купих остри...

# 14
  • София
  • Мнения: 9 395
Покажи ги, де! Praynig

Общи условия

Активация на акаунт