Генетични изследвания в Пловдив

  • 1 413
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 43
 Simple Smile Здравейте! Аз съм Prolett. На 30 години. Първа бременност. 10 седмица.
В рода ни има няколко аномалии и аз съм притеснена. Затова бих желала да си направя генетични изследвания, за да съм сигурна, че всичко ще е нормално.
Някоя от вас да има информация дали такива изследвания се правят в Пловдив ?
Предварително Ви благодаря!

# 1
  • Мнения: 565
Ако държиш да е в ПЛовдив, отиваш във ВМИ. Там със сигурност ги правят! Ако не в София.

# 2
  • Plovdiv
  • Мнения: 612
Да, във ВМИ проф.Димитрова, но преди това мини през генетиката, за да може безплатно да ти направят амниоцентезата. Не приятно, но не и много болезнено. Проблема е само в чакането, докато излязат резултатите. При мен това беше повече от месец

# 3
  • Мнения: 43
 Sad А какво е това е това амниоцентеза ? Една приятелка ми каза, че за такива изследвания вземали проба със спринцовка от околоплодните води . Много ли боли ?

# 4
  • Мнения: 1 588
Погледни тази "прясна" тема, там само за това се говори:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=85550.0

# 5
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
за ВМИ съм сигурна че ги правя но незнам как става - трябва ли направлиние или не
но ми се струва че и в торакс правят - ако искаш звънни на ругистратурата на торкса - тел 032/ 621-620 и попитай - ако не ги правят там достатъчно са любезни за да те насочат
успех

# 6
  • Мнения: 43
 Simple Smile Благодаря на всички! Още утре ще звънна и на Торакс и във ВМИ да попитам

Общи условия

Активация на акаунт