помощ относно намирането на Добър гинеколог

  • 1 971
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 76
Здравейте!и аз най накрая реших да пиша като споделя проблема си и надявам се да получа помощта Ви!
на 25 год. съм с поликистоза вследствие на високия тестостерон!от три години съм на диане като в началото го пиех на 6 месеца с един почивка!но след като неми идваше го пиех 10 месеца и един почивах-и пак неми идваше и вземах оргаметрил за да ми дойде и да почна пак диането!преместих се в сф и смених доктора и то с Н.Генов!той ми назначи андрокура заедно с диането..вече 6 месеца ги пия в тази комбинация...наистина има добър ефект относно омазняването и пъпките...след като прочетох статията за него реших че повече няма да ходя при него...та и за това е и питанката ми!при кой да отида защото проблемът ми е сериозен-още немисля да забременявам обаче а и несъм правила опити!чудя се при д-р Коларов или д-р Стаменов да отида!Моля ви посъветвайте ме момичета..ако имате същия проблем при кой сте ходили и сте доволни!предварително Ви благодаря!!!

# 1
Здравей!Аз също съм в твоето положение относно намирането на подходящ лекар.В момента живея в провинцията и ходя при един възрастен,но казват опитен лекар.Лошото е,че техниката му е по-остаряла,а итова,че нищо ми няма според него малко ме озадачава.Аз също бях с поликистоза няколко години наред.Прочела си мнението ми за д-р Николай Генов в темата за него,така че се радвам,че вече и други започват да разбират що за "доктор" е този господин.Тъй като години наред съм имала гинекологични проблеми,а сега дойде време за дете и не става,аз също търся добър лекар.Малко се обърквам като чета мненията за лекарите тук,защото ако един го похвалят после някой се оплаче от него и затова не мога д апреценя добър ли е или не.Тук има бял и черен списък с лекари,можеш да го погледнеш.Аз лично нямам много време,защото съм на работа,все започвам да чета списъците и спирам поради липса на време.Знаеш ли какво исках да ти кажа.Една моя позната-акушерка, ми препоръча д-р Николай Попов от Шейново,каза,че ходила при него и е много доволна.Аз също мисля даотида,но нямам възможност да го направя скоро.Не знам какви пари взима,не ми беше удобно да я питам.Не знам дали има някакви негативни или позитивни мнения за него,но ако искаш ще ти дам телефон.Сама прецени,пак ти казвам,че аз не съм ходила,а ми го препоръчаха и се каня да го направя.Желая ти успех,не се притеснявай,дано всичко се оправи при теб.Сигурна съм,че ще е така.

# 2
  • София
  • Мнения: 76
и аз работя и ми е малко сложно със свободното време, но здравето преди всичко!попитах нарочно в отделна тема, тъй като все има момичета с моя проблем, които си имат лекар и са доволни..просто исках да ми препоръчат при кого ходят и как върви лечението им!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 123
i az sym s ПКЯ.Не ми идваше с месеци-най-често ми е идвало през 3-4 месеца(а понйякога 1 годишно).Диането изобщо не ми помогна,само дето качих 10килца.Направиха ми оперативна лапароскопия за фенестрация на яйчниците и започна да ми идва на 36 дни.Тя обаче се прави като решиш да имаш бебе.

# 4
  • Мнения: 902
Аз не мога да ти препоръчам лекар,само ще споделя впечатленията си от моя.Това е наистина прекрасен,мил,разбиращ,тактичен и обичащ работата си човек.Името му е д-р Стаменов.
www.invitro-bg.com
Късмет,каквото и да решиш.
 

# 5
  • София
  • Мнения: 76
и аз чувам добри отзиви за него за това се чудя дали компетентен за моя проблем!би ли споделила горе долу някакви цени и много ли му е пълен графика?

# 6
  • Мнения: 902
Цената за здравето и децата ми не ме интересува.Не е по-висока от други качествени места.Специалността му е АРТ процедури,но те винаги са свързани с проблеми при някой от двамата партньори,така че смятам,че такъв тип лекар ти е необходим.

# 7
  • София
  • Мнения: 76
така е напълно си права..свикнала съм с високите цени на д-р Н Генов от 50 до 150лв, просто питам информативно за да зная какви пари да си отделя!а какво е АРТ процедури-извинявам се че питам но несъм го чувала преди...

# 8
За Николай Попов  от Шейново съм чувала хубави неща от моя колежка, която му е пациентка.
Препоръчвала ми го е, но не съм ходила при него.

# 9
  • Мнения: 902
АРТ-асистирани репродуктивни технологии.Това са инсеминации,инвитро и Икси.Дано не ти се наложи да разбереш нещо повече за тях. Simple Smile

# 10
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Аз забременях благодарение на д-р Коларов, когото момичетата от Дир.бг. ми препоръчаха. Безкрайно съм му благодарна! Преди това пообиколих доста "светила" и освен големи суми пари, които ми костваше това нищо друго не се случи...Сега пак искам бебе и знам, че без него не би се получило... Толкова му вярвам Hug. Утре имам час при него и съм много щастлива,че пак има шанс всичко да се повтори-бременност, раждане и мъничко бебе.
   Ами това е. Аз естествено препоръчвам него Laughing

# 11
  • Мнения: 747
Mery Popins, аз съм ходила и при д-р Коларов, и при д-р Стаменов, и впечатленията ми са прекрасни. Първо ходех при д-р Коларов, после той самият ме насочи към д-р Стаменов, когато стигнахме до ин витро. При д-р Стаменов са с по-конкретната насоченост за АРТ (асист. репрод. технологии), и имам чувството, че на този етап графика му е по-запълнен.
Успех ти желая!

# 12
  • София
  • Мнения: 76
здравей прасчо!значи оставам с впечатление че в моя случай след като все още не целя забременяване е по удачно да отида при др Коларов, така ли?

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Днес бях при Коларов...Страшно много хора има имаше. Но от другата седмица местят поликлиниката-бул. България 104. тел. 8184600. Пак ще са заедно с д-р Мазнейкова. Дано съм била полезна Laughing

# 14
  • София
  • Мнения: 76
значи си доволна от него така ли да го разбирам или не!?!

Общи условия

Активация на акаунт