За бременните и мъдреците

  • 677
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Никне ми мъдрец, та се чудех дали при всички бременни е така newsm78

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
-)))) не,нъдрец може да ти поникне и без да си бременна.Simple Smile)

Последна редакция: ср, 22 мар 2006, 08:17 от esprit

# 2
  • В света на мечтите
  • Мнения: 542
по всяко време може да ти поникне според мен.
аз нямам нито един е се надявам това с никненето и бременността наистина а нямат нищо общо, че съм чувала ужсни неща за мъдреците.
Дано да нямаш проблеми и да не те боли много  Praynig

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Споко хора,
от мъдрец не се умира.Аз имам три извадени вече.Един изобщо не е пораснал.Ето жива съм:))

# 4
  • Мнения: 23
Засега нямам проблеми с него.  Mr. Green
Познавам още две бъдещи майки с никнещи мъдреци, и просто си помислих че може да има някаква връзка. Кой знае.... newsm78

# 5
  • Мнения: 234
На мен наскоро ми поникна един,а друг е на път.

# 6
  • Мнения: 1 341
На мен наскоро ми никна 3-тия мъдрец.Но немисля че има връзка!!!

# 7
  • София
  • Мнения: 3 688
3ми поникнаха докато носех малчо
сигурно ще е голям мозък:)

# 8
  • Мнения: 266
Моите започнаха да растат в 9-ти клас  Mr. Green ходех подута като кретен на училище ... нямам място в устата си за тях, но те решиха и 4-те да излязат  Close Първо долните и то на полвина, после и горните, които са пък израстнали навътре към гърлото и сега са даже с малки кариесчета  ooooh!
Гадно си е доста, радвайте се тези които нямате  Wink

# 9
  • Мнения: 5 391
Не мисля, че има някаква връзка, просто чиста случайност.Дано не ти създава проблеми. Peace

# 10
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Едва ли е от бременността, мъдреците могат да никнат когато си искат. На една моя позната започна да й никне на 45 години, така че времето за помъдряване е разтегливо понятие  smile3521

# 11
  • Мнения: 4 362
Никне ми мъдрец, та се чудех дали при всички бременни е така newsm78

Да и при мен в началото беше така,после спря да ме боли  Rolling Eyes

# 12
  • София
  • Мнения: 43 903
докато бях бременна ми тръгнаха да никнат 2, единият още се мъчи да се покаже целият , други нещо не се е обаждал скоро. Но не мисля, че има връзка с бременността, просто си им е дошло времето.Simple Smile

# 13
  • Мнения: 867
Точно миналата година за три месеца на серии ми израстнаха и 3-те!!!!! Направо отврат, като се има предвид че ми е малко пространството и нямам достатъчно място. Не стига това, ами 4-тия се наложи да се махне с операция, защото се беше пък вклинил навътре. Супер гадна процедура, защото въпреки упойката се кърти костта за да се извади, отделно че една седмица ходех с оток до шията, а после пък посиня!! След един месец извадих още един, защото пък беше тръгнал настрани.
Направо отврат работа, обаче тия мъдреци по-добре да се махнат, защото само проблеми създават. Crazy
Лошото е, че сега почна отвреме навреме да ме боли и да се подува един от останалите ми два и ми иде да се изям, защото сега като съм бременна нито упойка може да ми се сложи за да се извади, нито нищо Mr. Green Mr. Green
Та стискай зъби, само дано да не ти се подува и да ти направи някой проблем, а като родиш живот и здраве, вземи ги звади колкото са ти поникнали.
Успех  bouquet

# 14
  • София
  • Мнения: 154
В интерес на истината и на мен започна да ми никне мъдрец, докато бях бременна. Не твърдя обаче, че двете неща имат връзка

Общи условия

Активация на акаунт