Нисковъглехидратна диета и кърмене

  • 471
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 382
Знам че има много писано по темата - питането ми е - има ли някоя майка прилагала диетата докато е кърмила? Опасно ли е за бебето. Все пак се яде, а и не става въпрос за много строга диета, а да се ограничат въглехидратите, както и съчетаването на храните. Благодаря на всички които ще споделят опита си Hug

# 1
  • Мнения: 1 547
Като за начало е хубаво да изчетеш темите. Да, има много майки, които кърмят и спазват диетата. Не знам обаче колко е голямо бебенцето ти. Според моя опит преди детенце да е навършило 9-10 месеца, диетата не дава особен ефект. Отслабването все пак е функция от няколко неща, включително спорт и хормоналните промени, които настъпват в организма. От 29.09. до коледните празници миналата година свалих 12 кг с НВД и спорт. Оттогава не съм стриктна, хапвам си и забранени неща, но кг не съм качила. От следващата седмица пак започвам, пък да видим този път какви ще са резултатите. Във всеки случай трябва да си много мотивирана и да си се настроила, че ще се храниш така. Тук, в темите за НВД, КрасТавичката перфектно е систематизирала много информация.
Така че - успехи!

Общи условия

Активация на акаунт