Кога разбра, че си бременна?

  • 4 172
  • 42
  •   1
Отговори
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
Обикновено пиша на Вие, ама нямаше как да напиша "бременни" Laughing

Така, че...
Предполагам, че за всеки това е много съкровен и личен момент и понеже времето минава и някои неща се забравят, искам да споделя една от моите истории и четейки вашите да си припомня и други страхотни моменти отпреди 2 год.   Wink

Било е вече лято, така че съм била може би в 7-мия месец, когато с една приятелка се видяхме в центъра и отидохме на кафе. Преди това бях паркирала колата си на жълтите павета пред Националната галерия. Май обикаляхме и малко по магазини...
Като се върнахме на паркинга да си взема колата , аз отключих шофьорската врата някак си и се опитах да вляза, ама не стана!  smile3555 Някой беше спрял твърде близо до моята кола и Тити не влизаше... (на вратата отдясно нямах ключалка)
Е, тогава наистина се почувствах бременна!

Имаше 2-3 циганета, които викаха "Бате, бате, ела да паркираш, ей тука има място...". Та те и още 2-ма господа, които продаваха талончета за паркинг ми избутаха колата 1 м назад, за да можем да влезем thumbsup

# 1
  • Мнения: 3 034
 Ами понеже по принцип танцувам, та затова разбрах още в самото начало, когато хореографката ни ми забрани да правя определени движения. Но по-осезаемо, когато бях в 5 мес. снимахме за един спектакъл мултимедия и трябваше да танцуваме танго. Та на пируетите забелязах, че нещо ми се измества центъра на тежестта  Laughing и тогава се почуствах наистина бременна  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 9 894
Когато ми се случи в разстояние на няколко дни да мъкна тежки неща, а това иначе не ми се случва изобщо, се замислих - ами ако съм бременна?
А се усетих бременна, чак когато ми се подуха зверски краката - 6 месец примерно - и не можах да си нахлузя джапанките.


# 3
  • Мнения: 2 849
Когато започнаха зверските киселини и започнах да се задъхвам  и да си обувам обувките трудно . Laughing

# 4
  • Мнения: 992
Когато вече нямаше какво да си облека, не можех да си закопчавам дънките.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 750
Бременна се почувствах за първи път, когато минавайки покрай дюнерите на Попа ми стана лошо от миризмата Sad  После постепенно откривах как не мога да търпя разни миризми, дори на хубави парфюми.
А понаедряла се почувствах в 5-я месец, когато обуването на чорапите и завръзването на обувките вече не беше толкова лесна работа, защото коремчето вече започна да ме подпира....
Друг случай, когато се почувствах бременна беше преди няколко седмици, когато в трамвая една жена стана, за да ми отстъпи място да седна - е, тогава си казах: "Ясно, вече е видно за всички, че ще си имам бебче" Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 142
първият път се почувствах бременна, когато в осмия месец получих контракции и ми забраниха да летя, трябваше вече да прекъсна работа и да лежааааа  Sick А втория път, много по-рано, когато ми се сгади от миризмата на манджа у свекърва ми и не можах да хапна нищо.  Тогава всъщност ми мина мисълта , че е възможно да сме успели!

# 7
  • Мнения: 174
Еххххххххххх, как ми се иска да отговоря по-скоро на този въпрос

# 8
  • Мнения: 1 666
Доколкото разбирам, същността на въпроса е Кога се усети бременна?
Та аз се усетих истински бременна, когато си дадох сметка, че за първи път в целия ми живот не ми се ходи на море! Беше между 4 и 5 месец!
А бях разбрала, че съм бремнна на петия ден закъснение, след два положителни теста, които направих убедена, че всъщност не съм.

# 9
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Разбрах на 7 март и си имах подарък за 8 ми,но истински усетих когато бебка започна да помръдва в мен.

# 10
  • Мнения: 302
Разбрах, че съм бременна седмица след закъснението на цикъла, а се почувствах наистина бременна, когато усетих първите по-силни ритници на хлапчо  Simple Smile

# 11
  • София
  • Мнения: 3 804
Разбрах,че съм бременна няколко дни след като ми закъсня цикъла.А се почувствах бременна когато усетих бебето да мърда в корема ми.Тогава си дадох сметка какво е да си бременна Grinning.

# 12
  • Мнения: 1 446
До деветия месец нямах време да се почувствам бременна , но една семица преди да родя се скарах се майка ми и се разплаках (които не се случват често) е точно тогава се почувствах бременна.

# 13
  • Мнения: 27 524
Обикновено пиша на Вие, ама нямаше как да напиша "бременни" Laughing


Защо?  newsm78

# 14
  • Мнения: 4 362
Когато вече нямаше какво да си облека, не можех да си закопчавам дънките.


Хахаха и аз така,ясно стана ,че определено скоро няма хич нищо да ми става  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт