Как привикнахте към гърнето?

  • 1 175
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 149
Мили мами -помагайте!Още като го сложа на гърнето и се изпъва като струна.Сголемия ми син не съм имала проблеми ама тва малкото..................с кво ли не го лъжа неще и неще.Някой  има ли идея какво да правя?Благодаря ви предварително  bouquet

# 1
  • Мнения: 46 430
Лентичката ти вярна ли е  newsm78
Ако да, значи детето ти се държи нормално, малко е още, след около година опитай  Peace

# 2
  • Мнения: 791
С каката започнахме на гърне към първата годинка, но махането на памперс през деня стана чааак след годинка и половина, че и по-късно. Детето не беше готово. Не бързай, има време! Важното е да знае Що е това гърне! А пък някои деца си искат направо на тоалетната, нищо че са малки  Laughing Но това е голям ангажимент за майката, защото то може да си виси сума време там, а мама трябва да го държи и да не може да си свърши никаква работа! Голямата дори не искаше детската седалка за тоалетна, чувстваше се голяма и аз не съм настоявала! Но беше вече достатъчно пораснала, за да седи на тоалетната сама! Тя се отказа от гърнето, когато акото започна да й се опира в дупето  Laughing , голямо пищене беше!

# 3
  • Мнения: 3 153
Иво и за миг не желае да седи, но аз честно казано не го и карам. Все още е малък и няма как да осмисли какво го карам да прави! Ще видим яслата как ще му подейства по въпроса!

# 4
  • Мнения: 14 133
Малък е.Не го тормози.

# 5
  • Елин Пелин
  • Мнения: 209
Има време детето ти да привикне към гърнето. По- добре сега не го тормози, че да не се стресира и изобщо да не иска да го погледне.
А аз да се похваля, ще махаме памперса напълно. До сега само излизахме и спяхме с памперс, а сега вече край newsm44!

# 6
  • Мнения: 1 059
И ние бяхме така на тази възраст. Сложех ли го на гърнето се изпъваще веднага, не съм го насилвала когато почна сам да сяда тогава  почнах да го слагам и аз

# 7
  • Мнения: 418
А колко често ги слагате ? Сори ако въпроса ми е тъп .

# 8
  • Мнения: 396
Дай му играчка или нещо друго интересно. Аз сега с малкия така правя!

# 9
  • Мнения: 462
Ама наистина..защо го мъчиш детето на 10м...с гърнето? Sad

# 10
  • София
  • Мнения: 1 352
Недей мъчи детето с това гърне, малко е още.

# 11
  • Мнения: 2 959
Трудно! В момента го мъчим този въпрос, но казвам трудно при условие че започнах когато беше 16месечна, а за теб с 10месечно детенце просто незнам.  Thinking По добре изчакай още малко! Peace

# 12
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Дай му играчка или нещо друго интересно. Аз сега с малкия така правя!
А ти на гърне ли го слагаш на шест месеца Shocked!
Той изобщо може ли да седи сам?

сори, не се сдържах...

# 13
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 785
Цитат
Как привикнахте към гърнето?

Да ти кажа, на 28 години скоро ще стана, и още не мога да привикна... Опитвам, не, че не опитвам, ама не ми е удобно, ниско ми е, пък и много хамалогия да го хвърлям всеки път бееее... Rolling Eyes
сори, и аз не се сдържах...



Дъщеря ми на 1г 10м започна да ходи на гърне и махна памперса буквално за един ден - по своя инициатива.

# 14
  • Мнения: 341
Да не е зодия овен? Laughing... Защото мойто е овен и до ден днешен положението с гърнето е същото. Само че вече е почти на 2 г. и е крайно време да склони да сяда на това тъпо гърне, защото чудесно си осъзнава нуждите и само ако се навие да сяда и да върши работата в него, ще махнем памперса.

Общи условия

Активация на акаунт