Къде в Пловдив евтини пердета

  • 15 698
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 631
Кажете, моля, къде да намеря в Пловдив ефирни пердета, напр. от органза, на добри цени? Напр. не по 20 лв. метъра, както е в Бриколаж...

Но обяснявайте по-подробно, т.к. не съм от Пловдив!

Много ви благодаря предварително!!! smile3525

# 1
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз пазарувам от магазин за пердета на бул. Христо Ботев, до Сточна гара. Цените са от 5 до 50 лв-има голям избор на материи, модели и цени. Шевът е безплатен. Магазинът е доста невзрачен и може да го подминеш. Тръгваш от Централна гара към Сточна, малко след Бетонния мост, до една дискотека, чието име сменят хиляда пъти и не знам как е в момента. Магазина е отлявата страна на булеварда.
Дано бях изчерпателна. Ако искаш още обяснения - пиши на лични съобщения

# 2
  • Мнения: X
Пак на Сточна Гара,като тръгнеш кам Централно гара първата пресечка в дясно-на пет метра е магазина-имат страхотен избор и добри цени.

# 3
  • Мнения: 2 631
Много съм ви благодарна и на двете!!!   bouquet
В събота сме в Пловдив и ще се опитам, да ги намеря магазините!
Според обясненията ви излиза, че в отсечката Сточна - Централна гара двата магазина са от двете различни страни на булеварда, единият - в пресечка, нали така!? newsm78

# 4
  • Мнения: X
не и двата са отдясно,но първия е в пресечка-на "Авксентий Велешки" ,а втория е на самия булевард-не се притеснявай,ще ги намерите-лесно е

# 5
  • Мнения: 959
Пак на Сточна Гара,като тръгнеш кам Централно гара първата пресечка в дясно-на пет метра е магазина-имат страхотен избор и добри цени.

 newsm10

# 6
  • Мнения: 2 631
kabranska и ббб,

МНОГО ВИ БЛАГОДАРЯ!!!! newsm51

Току що се връщаме от Пловдив и останах супер доволна от магазинчето на "Авксентий Велешки"! Намерихме го много лесно, изборът е толкова голям, а цените - просто зашеметяващи! Купих си 10 м перде от 8,50 лв., а продавачката най-подробно ми обясни, как да си го ушия сама, така че да се получи ефектът, който искам. Невероятно, че има и такива магазинчета!!! smile3501

Още веднъж, много ви благодаря!!! smile3525

Общи условия

Активация на акаунт