За рицинус комунис

  • 762
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 885
Взех си от РК ,тъй като видях вашите препоръки,но пък сега искам да попитам по колко дражета вземате на ден

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Стандартното е 3х5 гранулки.

# 2
  • Мнения: 1 559
Стандартното е 3х5 гранулки.
Аз само да добавя,че е важно да ги слагаш под езика (непосредствено,без да ги пипаш с ръце) поне 15 мин преди хранене или около час след. За избягването на мента,щоколад,кафе и т.н. стимуланти сигурно знаеш Wink

# 3
  • Мнения: 885
Стандартното е 3х5 гранулки.
Аз само да добавя,че е важно да ги слагаш под езика (непосредствено,без да ги пипаш с ръце) поне 15 мин преди хранене или около час след. За избягването на мента,щоколад,кафе и т.н. стимуланти сигурно знаеш Wink
Благодаря тези подробности не ги знаех,има ли още нещо?

# 4
  • Мнения: 1 559
РК трябва да се съхранява на тъмно и да не се взима едновременно с лактогонен чай. Желателно е да си смениш пастата за зъби с нементова (питай в аптеката за съвместима с хомеопатични лекарства) . РК ти е в 15 потенция (сн),нали?

# 5
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Потенцията за увеличаване на кърмата е само 5СН и никоя друга - всичко над тази намалява кърмата.

# 6
  • Мнения: 1 737
Благодаря тези подробности не ги знаех,има ли още нещо?


За да си сигурна, че няма да объркаш нещо, най-добре изчети тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=68171.0

# 7
  • Мнения: 885
a колко време трябва да ги вземам?

# 8
  • Мнения: 599
Моят хомеопат ми каза, че ако до 10 дни няма ефект, няма и да има. И го пих 3х1-2 гранули по негова препоръка.

# 9
  • Мнения: 1 559
Потенцията за увеличаване на кърмата е само 5СН и никоя друга - всичко над тази намалява кърмата.
  Съжалявам, не знаех Embarassed Аз го пиех с потенция 15 СН (по препоръка на нашто педи  #2gunfire) - уж с цел увеличаване на кърмата.Добре,че не съм се повлияла значи  (или денонощните неспирни кърмения са предотвратили намаляването на кърмата) Wink

Общи условия

Активация на акаунт