Въпросче за сексуалния ви живот след раждане?

  • 844
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 959
Искам да ви попитам дали е нормално 4 месеца след като съм родила да нямам никъкво желание за секс или трябва да се консултирам с лекар?

# 1
  • Мнения: 41
zdravei ice neznam dali e mnogo normalno ,no i na men mi e taka az rodih predi 5m..i az niamam goliamo jelanie za sex.mislia 4e niama ot kakvo da se pritesniava6,tova e ot hormonite.vsi4ko 6te si doide na miastoto. Peace

# 2
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 730
да ти кажа чесно не си за лекар аз родих преди 9 месеца и все ми се спи все съм уморена а мъжо си иска свойто знаеш каке

# 3
  • София
  • Мнения: 4 570
Не си за лекар. Всичко е индивидуално. При мен нямаше проблем и след 2-те раждания. Не се притеснявай, ще ти мине като се оправят хормоните.

# 4
  • София
  • Мнения: 39 674
Хормони, хормони, ще се оправиш. И аз в началото нямах много голямо желание за секс, пък и ме боляха шевовете.

# 5
  • Мнения: 959
А след колко време ще се нормализират хормоните, ще в къщи вече не се издъжа. Постоянно се караме на тая тема когато си легнем вечер. smile3512 smile3512

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
Аз какво да кажа, като мина 1 и 8 месеца от раждането и нещата не се променят, а се влошават #2gunfire...Колкото по-рано се реши проблемът, толкова по-добре. Сега вече така съм свикнала да не правя секс с мъжа ми /не че с някой друг го правя/, че не знам как изобщо ще възобновим този тип отношения, а това влияе и на отношенията ни като цяло и изобщо много ме мъчи...Не че за този период не сме го правили изобщо, но пътите се броят на пръсти...

Общи условия

Активация на акаунт