Пак за Леокрема

  • 1 366
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
Та кожата на корема ми е адски преразтегната и вече почти 3 години след раждането продължава да изглежда зле. Намам стрии, но е сбръчката и отпусната. Това, че имам леко висящо шкембенце е отделен въпрос. Проблемът е самата кожа.
Та питането ми е следното: кой от кремчетата на Леокрема ми препоръчвате за този ми проблем - да стяга кожата?
Упражнения правя, но само те няма да са достатъчни, защото мускулите се стягат, но кожата...

# 1
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
За мен по-добри против целулита и стягане на кожата от ДАВ няма!!!

# 2
  • Мнения: 527
Ползвала съм Редуциращия и в момента Бифазния, от тези двата Редуциращия по ми допада. Бифазния е гел и го дават повече за целулит и задържане на течности, докато Редуциращият - стяга, намалява целулита и сантиметри от обиколката. Друго, от което останах доволна е Аура Слим, мирише гадно, но ми се струва, че има ефект.

# 3
  • Мнения: 3 537
Стягащия на Леокрема е LIPODRENA- крем за отслабване/стягащо,дренажно,тонизиращо действие/
Другия който също стяга е редуциращия за корем и бедра PINCIA LIFT,моделиращо действие върху корем и бедра
Аз само тях ползвам и съм много доволна. Grinning

# 4
  • Мнения: 18 542
Стягащия на Леокрема е LIPODRENA- крем за отслабване/стягащо,дренажно,тонизиращо действие/
Другия който също стяга е редуциращия за корем и бедра PINCIA LIFT,моделиращо действие върху корем и бедра
Аз само тях ползвам и съм много доволна. Grinning
След колко време може да се очаква някакъв резултат и колко трябва да се мажа - 2-3 5 пъти на ден??

# 5
  • Мнения: 3 777
Аз се мажа 1 път вечер с масажор и крем.
Резултата е повече от страхотен.
При мен се видя към втората седмица.

# 6
  • Мнения: 6 155
Аз ползвам този .
Стягащ лосион за тяло е. Пише резултат да се очаква след 3 седмици редовна употреба.

Обаче, така както го описваш...не мисля, че ще ти помогне който и да е крем Tired

# 7
  • Мнения: 1 413
Аз се мажа 1 път вечер с масажор и крем.
Резултата е повече от страхотен.
При мен се видя към втората седмица.

Слънце, обясни по-подробно какво е "масажор"
Биби, не така де Naughty убиваш ни ентусиазма!
Чета, и аз съм така след второто раждане...

# 8
  • Мнения: 3 777
Масажор е едно с бодлички или топченца.

Все търся снимки в нета и не мога да намеря.

Орифлейм имаха.

# 9
  • Мнения: 6 155
Биби, не така де Naughty убиваш ни ентусиазма!

Ох, съжалявам, не искам да ви го убивам Embarassed Наистина не пречи да се пробва  Peace

Просто има случаи, при които от рязко отслабване и при доста качени килограми се получава нещо като престилка на корема от кожата. И единственият начин за премахването й е оперативен.

А когато кожата е просто леко отпусната - нещата могат да се оправят и с кремчета...

# 10
  • Мнения: 6 155
Масажор е едно с бодлички или топченца.

Все търся снимки в нета и не мога да намеря.



Слънце, специално за теб Laughing

# 11
  • Мнения: 18 542
Обаче, така както го описваш...не мисля, че ще ти помогне който и да е крем Tired
Поне малък да е ефекта пак ще е нещо. Tired
Положението не е чак трагично, но все пак коремчето ми не е много за показване, а преди да забременея имах страхотен плосък корем  Confused

# 12
  • Мнения: 1 413
Биби Peace права си, но при мен не е чак толкова зле, вярвам и при Чета.
Чета и при мен беше така, но сега и да го стегна с гимнастика има един "пласт", който стърчи.
Слънце, сфанах за масажора, предполагам, че той разбива мастни натрупвания ако има такива и активира кръвообръщението newsm78

# 13
  • Мнения: 18 542
мечтицата, и при мен има под кожата някакъв пласт...не знам какъв е -  мазнинки ли, що ли  newsm78
Ще си взема и масажор, че ме заболява ръката да търкам и размазвам крема, с който се цапотя сега, а вярвам, че с масажор и ефектът ще е по-добър.  Peace

# 14
  • Мнения: 1 250
Аз имам макажор от Орифлейм. Тук можете да го видите http://www.oriflame.bg/prod/catalog/SkuDetail.jhtml?buttonProdMo … TID=jwAccessories ох, не можах да го направя по-кратък линка, извинете. Много по-лесно е с масажен диск, но много боли, което ме кара да мисля, че има ефект, макар да нямам кой знае колко целулит.

Общи условия

Активация на акаунт