Идват прелетните птички, бебета ще имат всички. /20.03 - 26.03./

  • 9 499
  • 357
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 120
Добро утро дами.
Хубава пролетна седмичка и много положителни тестове на чакащите.
Hug Laughing


P.S. Заглавието е на Бимба.

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 07:10 от Дара

# 1
  • Мнения: 4 970
Добро утро,момичета!  bouquetХайде бързо ставайте .Аз съм вече "на пост" и ви чакам пред компютъра !Желая ви хубав ден и още по-прекрасна седмичка! Hug

# 2
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
добро утро моми4ета.маи аз имам 4еста да се впиша втора в новата седми4на тема Mr. Greenдаре аз наистина незнаех 4е трябва да си меря температурата толкова рано.зна4и тези темп. не са реални ли.трябва ли да махна някакви стойности от тези които имам.днеска темп. ми е 36.4.ще ми погледнеш ли графката да ми кажеш какво да правя.желая ви много хубава седми4ка и от мен и пове4е положителни тес4ета  bouquet

# 3
  • Мнения: 2 120
Доби, не мога да отворя графиката, нещо Нета ми е забил.
Но 36,4 е идеална Т. за първата фаза. Тя е една от ниските Т., когато се прави секс/поне при мен е така/. Като отворя пак ще пиша.
Брой като верни Т. от днес.

Иначе може да се вади за всеки половин час по 0,1 градус, но специално съм го пробвала и понякога  е вярно, понякога не.

# 4
  • Мнения: 708
Добро утро сладурки,
Dare мерси за заглавието,дано да ви харесва.
Желая ви усоешна седмичка на всички и ви пращам слънчеви целувки от тук.
  bouquet Hug

# 5
  • Мнения: 388
Здравейте мацки!
Да се разпиша и аз
Заглавието е страхотно
и дано имаме изненади сред чакащите! Hug
МНОГО МНОГО ИЗНЕНАДИ! EFP EFP EFP EFP EFP EFP

# 6
  • София
  • Мнения: 2 044
 newsm03Добро утро мацки love001Май че пролетта  дойде newsm53Аз пак сядам с вас на кафенце,нещо не можах да спинкам,скъсах се да кашлям тая нощ и сега изглеждам така newsm09Желая ви една много хубава седмичка,пълна само с  приятни емоцийки  love001

# 7
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Здравейте Сладурковци пролетни!

Бимбич, браво за заглавието  Peace  bouquet много е добро!

Прекрасно време, нали! Дано да е такова и в сърцата ви! Желая ви слънчева и много приятна пълна с двуцевкови тестове седмица!
Целувки!




# 8
  • Мнения: 2 120
Тедунски, от къде ги изкопаваш тези готини чашки и цветенца? Мерси за което и за двуцевковите тестове, определено някои ще се похвалят, като гледам колко чакащи има, пък и Фъстъчка май тази седмица трябва да даде отчет. Wink
Голдънчееее, събудиии сеееее.

# 9
  • Мнения: 2 123
Мацки, и аз ни пожелавам много мното слънчева седмица!!! Нека настъпването на пролетта ни донесе повече добро настроение и оптимизъм, а също и щъркели с вързопчета!

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Добрютро девойки  Hug Как изкарахте уикенда?

Моля за извинение, ама от вчера съм луднала малко и ще си мина направо на въпроса:
Вчера следобед изневиделица получих доста силни болки в областта на матката - беше на връщане от разходка. Прибрахме се, легнах си, ама не минава. Точно менструални болки ама по никое време - остават 8 дни до датата на М  Thinking Лежах над половин час, не минаха. Накрая пих 1 бусколизин и 1 магнезий, та ми олекна.
Работата е там, че продължава да ме боли - и през нощта, и днес, само дето е по-търпимо. На всичкото отгоре вчера в комплект с болката ме втресе, кръвното ми падна много и взех да залитам. Мъжът ми се шашна повече от мен.

Какво е това  newsm78 Помагайте! Тази нощ бях решила да ходя на лекар, ама не знам  Thinking
Извинете, че ви нападам с въпроси веднага, ама доста съм притеснена  ooooh!

# 11
  • София
  • Мнения: 4 273
Здравейте пролетни момичета Grinning newsm51
И аз се присъединявам към пожеланията за приятни бебешки изненади и пролетен бебешки бум Laughing
Светли, бягай на лекар! Щом има втрисане и силни болки, може да е някакъв възпалителен процес. Моля те, не отлагай посещението при гинеколог!

# 12
  • Мнения: 2 120
Светле, понякога при пренасянето преди имплантацията боли, но също така понякога боли, когато оплодена яйцеклетка регресира. Обаче трябва да си супер чувствителна, аз примерно ги усещам тези неща между 4 и 5 ден, така ме болят яйчниците, че не е истина и после минава, а и кръвното ми пада и залитам в тези дни.Нищо повече не мога да кажа, ако продължат болките отиди на лекар.

И още нещо, много боли и с втрисане, когато се пука киста/сега се сетих/, отиди на лекар и знай, че не искам да те плаша.

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 10:09 от Дара

# 13
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Добро утро и пожелания за слънчева и весела седмица от мен!   bouquet
   ДАРЕЕЕЕЕЕЕЕЕ, ей ме на душицо миличка. Сутринта се зазяпах във ВИП брадър, докат' се натуткам, докат' се гримирааааам и то станало никое време. Но вече съм на пост!  Naughty
   За протокола - на мен днес ми дойде, което ме радва безкрайно много.  Joy Поне за сега не ме боли кръстчето /иначе умирГам от болки/,  и се кефя!  Барнала съм се с една къса поличка и само чакам баща ми да влети в офиса по някое време и да ме емне, че ходя така облечена  Twisted Evil
   Светли, кофти с тая болка, стискам палци да не е нещо сериозно! Ако прецениш-беж на лекар, аз съм шубе и затова ходя в краен случай! Дано бързичко да ти мине.
п.п. Абе момичета, от имплантация възможно ли е да се получат такива болки???
   ВЕЛМАРЧЕТО, както винаги от рано-рано на бач...абе моме, няма ли почивка за теб?  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 2 123
Светле, не мога да ти кажа какво ти е. Едва ли някоя от нас тук може... Но искам да ти споделя, че болките, които аз изпитвам в момента са същите, а отвреме на време с екстри виене на свят и т.н. Shocked затова пия но-шпа и магне Б6.
Миналата година си  спомням, че след овулаця също имах такива оплаквания плюс сърцебиене, виене на свят и гадене. Така и не се установи от какво е и отмина от самосебе си. Понякога втрисането се появява при рязко спадане на кръвното, което може пък да няма общо с болката.
Наистина е объркващо и по-добре както си планирала да отидеш на лекар. Дано се окаже безобидно неразположение.  bouquet

Даре, болката при имплантация не продължава 2 дни и не е непоносима.

Общи условия

Активация на акаунт