Бельо за бременни

  • 1 154
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 230
Здравейте, вече съм почти в 6ти месец и имам нужда от бельо за бременни, чорапи, чорапогащи и всичко необходимо за да се чувствам конфортно. Освен Интернет магазини не знам други места, на които се продава такова бельо. Ако знаете такива магазини, моля да ми помогнете.
Благодаря предварително! Hug

# 1
  • Мнения: 7 640
обикновени безшевни бикини или плитки гащи ти решеват въпроса. Не съм ползвала специално бельо.

# 2
  • Мнения: 10 758
Аз също не съм ползвала специално бельо.Купих си само малко по-голям размер.

# 3
  • Мнения: 5 391
Аз също не съм ползвала специално бельо.Купих си само малко по-голям размер.
newsm10

# 4
  • Мнения: 3 205
Безшевно бельо - боксерки и сутиени, просто си взех по-голям номер и се родих!  Grinning

# 5
  • София
  • Мнения: 679
Пиротска 28 магазин Мис Макси. Продават страхотно бельо за бременни и кърмачки. Памучно и много удобно.

# 6
  • Мнения: 175
обикновени безшевни бикини или плитки гащи ти решеват въпроса. Не съм ползвала специално бельо.

И аз така, а за чорапогащник - по голям размер за да ми обхване коремчето.

# 7
  • Мнения: 1 059
И аз не съм ползвала специално бельо. Ползавах безшевно.

# 8
  • Мнения: 272
Premaman, Mothercare

# 9
  • Мнения: 5 103
Бикини нормални ползвам, сутиен на Триумф/спортен/, чорапогашник нормален, чорапи къси непонасям и неноса.

# 10
  • София
  • Мнения: 1 230
Искам специално чорапи или чорапогащник, защото отдавна си имам проблеми с вътрешни разширени вени и сега усещам, че нещата стават по-сериозни, болките по-силни и мисля, че ще получа и видими разширени вени. Вдигането на краката и мазането с гелове не винаги помага. Това е!

# 11
  • Мнения: 7 640
Искам специално чорапи или чорапогащник, защото отдавна си имам проблеми с вътрешни разширени вени и сега усещам, че нещата стават по-сериозни, болките по-силни и мисля, че ще получа и видими разширени вени. Вдигането на краката и мазането с гелове не винаги помага. Това е!
имам спомени, че ластичнита антиварикозни чорапи са противопоказни за бременни, ама не съм напълно сигурна newsm78

# 12
  • Мнения: 7 430
Аз също не съм ползвала специално бельо.Купих си само малко по-голям размер.

И аз така, само дето сутиен не ползвам...не ми е удобно никак Confused

Общи условия

Активация на акаунт