Не иска да спи...

  • 397
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте мами,моята малка госпожичка не иска да заспива нощем до 2-3ч.Какво ли не правя за да я приспя,но не и не.Направо ме подлудява.Та се чудя само ния ли сме така и как се приспивате вия?Ще съм ви благодарна ако ми дадете някой друг съвет.

# 1
  • Мнения: 1 382
Имаме го същия проблем,не заспива поне до 2 часа и реве,щото му се спи.Нищо не правя,държим се все едно е 8 часа,занимаваме се,сменяме памперси и като дойде времето лягаме,приспивам го на гърда,и след 2 часа пак е буден  Crazy

# 2
  • Мнения: 411
И ние трудничко се приспиваме,на ръце,с песнички Laughing

# 3
  • Мнения: 8 505
Правех и страшно много гимнастика и така я изморевах.Действаше безотказно.

# 4
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
при нас този неспящ и трудно заспиващ период продължи до краъя на 6, началото на 7ми месец;
от самосебе си малкият почна да си заспива към 20,30 вечерта;
просто в този период пролази, започна да изразходва много енергия и се уморява повече и нормално, започна да му се приспива Wink

# 5
  • Мнения: 5 790
Колко е голяма малката госпожица?
Да не би да спи много през деня и затова да не иска нощем? Защото Вики ако спи до 18.30 часа следобяд, после до 12 не мога да я сложа в леглото.

# 6
Ние нямаме подобен проблем. Малката никак не се лишава от сън, спи си добре цяла нощ. Доколкото знам с времето сънят се регулира. Пък и когато стане по-голямо, детето започва да стои по-дълго будно през деня, играе повече и се изморява. Предполагам, че с времето твоето момиченце ще започне да заспива по-лесно. Единственото, което мога да те посъветвам, е да я държиш повече будна през деня, за да е уморена вечерта. Аз имам навик да гушкам бебка и да се разхождам с нея из стаята няколко минути преди да я сложа в креватчето. Това я успокоява и почти веднага се кротва. Опитай, дано помогне.

# 7
На 5 месеца е.И не иска да спи дори през деня. Rolling Eyes

# 8
  • В кошера...
  • Мнения: 527
Ние имахме същия проблем до мига, в който ни подариха една люлка - не столче, а просто люлка, която има и легнало положение.Тя е вълшебна.Заспиваше все в нея и спеше по 1-2ч през деня - иначе в кошарата - максимум 20мин., даже сме и вързали въженце 1swing. Вечер като заспеше дълбоко го местех в кошарата.Но при нас проблема беше, и сега е, че дума не може да става за приспиване на ръце. Вече от седмица успявам да го приспя на леглото. Но вечер никога не заспива след баня - още поне 30мин. си говорим и мрънкаме.

# 9
  • Мнения: 7 640
да не би да се превъзбужда детето- много да го занимавате и разигравате с цел да се измори, пък то- обратен ефект се получава

# 10
не,седи си в леглото и си играе сама-дори не е от ревливите бебета baby_neutral

# 11
  • Мнения: 7 640
не,седи си в леглото и си играе сама-дори не е от ревливите бебета baby_neutral
не, преди това, не може да не спи и през деня и вечер без причина newsm78

Общи условия

Активация на акаунт