Епилация на триъгълник+лидокаин

  • 7 961
  • 27
  •   1
Отговори
Момичета,
срещала съм теми, в които пишете, че на някои места правят кола на триъгълника, обезболявайки го предварително с лидокаин - спрей. Ще се радвам да ми посочите такива козметици в центъра на София.
Махам си половината триъгълник сама с кола, но другата половина - срамните устни- от години третирам само с бръснач. Болката ще е убийствена Sick За това искам първите пъти докато привикна да е с лидокаин, не че много помага, ама поне малко от малко..
Благодаря ви.

# 1
  • Мнения: 5 393
Ами да ти кажа,не е задължително да е така. При мен е точно обратното-най-много боли горната част като ми я махат,а отдолу почти не.А по същия начин като теб бях ползвала бръснач доста дълго време.

# 2
Благодаря за успокоението, което ми вдахваш. Наистина трудно понасям болка. Надявам се при мен положението да е като при теб - т.е. да боли по- малко там...

# 3
за Лидокаин спреи ли става въпрос?пръскат ли по много,силна ли е болката?аз имам лидокаин в къщи,и се 4удя дали сама да не си направя кола маска?даите мнение?! Thinking

# 4
Можеш сама, да, напръскваш, оставяш 5 мин. да "хване" лидокаинът и действаш. Обаче аз сама не мога нещо... Заболи ли ме спирам.

Помагайте, момичета, искам да си запиша час за вторник- сряда, защото тогава има на кого да оставя детето!

# 5
  • Мнения: 5 577
И при мен от горе боли много повече, отколкото отдолу.

# 6
  • Мнения: 18 542
А колко пари е този Лидокаин и колко мл е шишето? Щото в аптекатапри нас ми казаха, че е някакво мизерно малко флаконче с цена към 7 лева.

# 7
  • София
  • Мнения: 293
Аз лидокаина съм го виждала и по 11 лв, но не мога да ти кажа колко милилитра е. Но доколкото си спомням  действа само на лигавицата, не на кожата.

# 8
  • Мнения: 361
 Това с лидокаина е измислена работа  Confused веднъж се пробвах и пак боли  #Cussing outсамо дето повечко парички ми взеха Money а и козметичката беше калпава  tantrum

# 9
  • София
  • Мнения: 6 743
Флакончето е малко, но се ползва доста време ако е само за триъгълника.Много често точно с такава форма на лидокаин шият епизиотомии след раждане и пробиват уши  Peace

# 10
Флакончето е малко, но се ползва доста време ако е само за триъгълника.Много често точно с такава форма на лидокаин шият епизиотомии след раждане и пробиват уши  Peace
Така е, но е вярно, че е за лигавици. Въпреки това има и малък ефект върху кожа. Искам го, защото иначе ще ме ощавят...

Помагайте, момичета.... Embarassed

# 11
  • Мнения: 5 299
И аз знам, че лидокаина действа само на лигавица

# 12
  • Мнения: 4 371
Ами ако имате алергия към това чудо Rolling Eyes

# 13
  • Мнения: 1 210
Вчера бях за точно такава процедура и си питах за лидокаин. Девойката ми обясни, че не е толкова ефективен. От друга страна забавя процедурата, защото косъмчетата не залепват много добре.

Та така - престраших се и аз - иначе досега - да живеят Gilette и Braun.

Боли, ама да си кажа - козметичката беше толкова готина, че аз по едно време вместо да викам Ох, Ох и т.н. взех да се смея като луда.

Да не ви е шубе - раждането боли повече  Joy

# 14
кЪДЕ Е ТАЗ ДЕВОЙКА, ЩЕ СПОДЕЛИШ ЛИ?

Общи условия

Активация на акаунт