крем за бръчки за 38 годишни

  • 853
  • 5
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 870
Моляви Praynigкажете някой български крем за бръчките под очите Embarassedзащото от вносната козметика се обривам Embarassedизползвала съм какви ли не лореал,гарние, каленик ,орифлейм,ейван Embarassedот всичко се подувам само мога  регал или дева Embarassed Praynigмоля ви дайте савет аможе и нещо от домашната козметикаІНямам нищо против  bouquet

# 1
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Лично аз български кремове отдавна не съм ползвала.В момента ползвам серията на RoC-Ox CORREXION дневен,нощен и околоочен контур.Определено нямам проблеми с обриви и някаква непоносимост на кожата.А дали съм се подмладила;-) както ми обещават в рекламата това е тема на друг разговор. Laughing

# 2
  • Мнения: 1 708
Според мен щом имаш проблеми с всички тези посочени марки,трябва да се насочиш към медицинската козметика,която се разпространява единствено в аптечната мрежа! Peace

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 279
На Талодерма серията с Ройбос била за чувствителна кожа. Аз съм на 36 - от Ройбос серията ползвам нощния крем, дневен - новия на Регал с Ботокс ефект. Не знам дали има Ботокс ефект  Simple Smile - но аз съм доволна - мирише добре,попива добре и лицето ми изгглежда добре. За очите - довършвам един от Орифлейм -  Royal Velvet май се казваше и мисля да си взема от серума на Регал за около очи и устни

# 4
  • Варна
  • Мнения: 870
dovolna li si ot tezi produkti Embarassed

# 5
  • Велико Търново
  • Мнения: 279

Не разбрах дали въпросът е към мен - ако е така - да , доволна съм. Тези дни ще си взема серума за около очи на  Регал и ще кажа как е

Общи условия

Активация на акаунт