Фризолак 1 и 2 - обърках кутиите-дайте съвет

  • 534
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 920
Става дума че купих 1 вместо 2. Детенце е на 10,5 месеца - дали мога да го храня с 1-цата? става дума за една кутия време. Не става да я върна, щото я отворих, а не мога и да я подаря, защото прилежно я смесих с остатъка от предишната кутия (2-ка).
Четох им калоричността и енергийносто съдържание - не се различават толкова, но пък едното е адаптирано, а другото полу адаптиарно.

Като цяло мога да я спретна на течен шоколад   chef , за радост на татито  Laughing , ама...

Благодаря за отговорите.

# 1
  • София
  • Мнения: 3 671
Голяма работа- за една седмица най много ще свърши- а и същественна разлика няма- по- лошо щеше да е ако си била на 1 а си купила и даваш 2
Споко- няма да му навреди. Laughing

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Не се притеснявай толкова Peace,няма да му стане нищо на детенце!

# 3
  • Мнения: 3 042
Аз също не мисля, че е проблем да даваш 1. Пък и какта ти казваш "става дума за една кутия време" Grinning.



# 4
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Хайде сега, няма да я хвърляш, я, давай я, нищо му няма на детето от една кутия, може по малко да се засища понеже вече е свикнало с двойката, но не е задължително, може и да не усети разликата  Peace

# 5
  • Мнения: 27 524
О,изобщо не се притеснявай,дай си я спокойно  Peace

# 6
  • Мнения: 1 489
Не се притеснявай толкова Peace,няма да му стане нищо на детенце!
И аз така мисля.

# 7
  • Мнения: 8 505
Давай я спокойно единицата.Няма да отслабне за около 2 седмици,а и нали и друго хапва.

# 8
  • Мнения: 7 640
нищо няма да му стане- Ф1 е адаптирано, Ф2 полуадаптирано. Споко, по- лошо е обратно да направиш. Освен това си мисля, че Ф1 е по-калорично и засищащо, тъй като е за по-малки деца. От друга страна вероятно се храносмила за по-кратко време. Ако толкоз се тормозиш, прави му млякото 1:1 и готово Hug

# 9
  • Мнения: X
Никакъв проблем няма.

# 10
  • Мнения: 920
Айде отече шоколада....  Laughing

Благодаря ви. Ще го наблюдавам дали не се буди по-рано и тогава ще ги смесвам 1+2. Иначе да той яде две бисквитки с 2 лъжици адаптирано и после след банята допива останалото 210 мл. за да се приспи.



Общи условия

Активация на акаунт