какво работите

  • 6 085
  • 39
  •   1
Отговори
Какво работите и харесва ли ви работата, която работите или пък отивате на работа по принуда?

# 1
  • Мнения: 464
Ne rabotya i ne mi haresva osobeno!
P.S zasto niamam kredor ot 1 sedmica?? Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 3 491
Библиотекарка. Обичам си работата.

# 3
  • Мнения: 6 167
ей ква готина темааа.
в момента работя като външен  консултант на голяма неправителствена организация в областта  на правата на детето. много си обичам работата, защото обожавам неправителствени организации и хуманни каузи. работя от къщи, понякога пътувам. голем кеф е.

Последна редакция: пн, 20 мар 2006, 12:48 от lenilaf

# 4
  • Мнения: 818
Ехх и аз съм си в къщи,а понеже и аз съм водолей и ме заинтересува работата на lenilaf  Wink де да можех и аз такаааа,и без това си висим на компа цяяяял ден.

# 5
  • Мнения: 3 367
привет,занимавам се на пълен щат с клини1ни изследвания на хора с хранителни и разстройства на настроението(депресия,биполярно р-во),като след-докторантурна квалификация(от измислянето на изследването ,през пациентите,до писането на статията)..у1а мастерс по социална работа,фул тайм..оби1ам много това което правя,изкл'1ително димани1но,конкурентно и пр е..
Анна
пс.в другия си живот ще съм като блажка и/или капитан на кораб..

# 6
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Не работим в момента. Laughing Иначе съм инженер-химик, но не искам да работя това.

# 7
  • Мнения: 7 430
В момента не работя Wink иначе съм Управител на хотел и ресторант - за съжаление до сега не съм практикувала професията си...а си я харесвам Wink

# 8
  • Мнения: 1 370
Ами от една година и половина съм майка на сина ми Joy Wink
Истинската ми професия е учител по физическо възпитание, но дали ще я работя някога Thinking

# 9
  • Мнения: 2 257
Работя със специални деца, в момента с такива с емоционални/поведенчески проблеми. Харесва ми много. Това ми е образованието, това ми е и призванието.

# 10
  • Мнения: 418
Privet mami


Az sam Financial analyst v Deloitte, i rabotha v world trade center 2. Mnogo mi haresva rabotta. Tova zavarshih (i BS i MS in Finance  i naj-nakraja vazmojnost da pravja tova , koeto iskam). Sled 2 god 6 meseca vkashti se chuvstavm super na rabotnoto mjasto. Daj boje taka da prodaljava. A i zabeljazvam ,che dashetrja mi e po-vnimatelna veche, i me tseni poveche kato vijda che ne sam postojanno s neja po 24 h na den.  No tova si zvisi do dete predpolagam.

Ima li dr. mami deto da rabotjat v city-to ??

# 11
  • Мнения: 2 952
Не работя, иначе  съм завършила МИО магистър в Пловдив .....трябва да държа тук изпити за да мога да практикувам.Ако един ден изобщо се наложи да работя поне имам добри възможности.За сега само за самочувствие си имам  диплома ... Mr. Green  Wink Peace

# 12
  • Мнения: 1 269
Не работя от близо 5 години.А и в скоро време не се виждам.Сега се гледаме с малките мишлета.Не се оплаквам но понякога ми липства възможноста да съм между хора,нови запознанства и другите предимства на работата Grinning

# 13
  • Мнения: 1 363
това сигурно е третата , четвърта тема пускана тук  питаща кой какво работи.
А ти Кафе какво работиш и харесваш ли си работата:roll:

# 14
  • Мнения: 2 032
Да, имаше такава тема, аз съм споменавала какво работя, така че няма да се повтарям, а най-нахално ще спам-на темата да питам, какво бихте искали да работите: просто защото преди няколко седмици ми хрумна каква би била идеалната работа за мен на този етап: ако можеше да работя в publishing, и работата ми да е да чета т.нар. "ръкописи"- за да реша, дали стават за нещо.
А нахален спам номер 2 е (просто да разнообразя темата): коя е най-интересната работа, с която се занимават ваши познати. Да поясня, под интересна имам пред вид: такава дато прави впечталение за лаф в компания. Отговарям за мен: една позната работи във ферма за разплод в Северен Уелс.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт