Бял списък-за София!

  • 1 104 901
  • 2 395
  •   1
Отговори
# 1 260
  • Мнения: 30
А от 3 градска д-р Радичкова.Уникална!Там по принцип всички са за похвала.На толкова много дечица са спасили живота

Не бих казала нито за нея, нито за отделението. Бих дала живота си крака на детето ми да не стъпи повече там.

Имам предвид както колегите й, така и шефката на отделението.

# 1 261
Privet na vsicki!Niakoi shte mi kaje li neshto za dr.Malenov?Ako ste cuvali neshto za nego,molia vi pishete po skoro.Predvaritelno blagodaria.

# 1 262
  • София
  • Мнения: 2 006
Ако питаш за д-р Маленов - акушер-гинеколог, точно за белия списък му е мястото.  newsm10
Страхотен лекар, лъчезарен човек, внимателен и отговаря на всички въпроси.

# 1 263
# 1 264
  • Мнения: 70
Аз да попитам пак- Богословова още ли е в Шейново?


Да, д-р Богословова е в Шейново, преглежда всеки вторник следобяд Peace

# 1 265
  • Мнения: 47 981
Аз да попитам пак- Богословова още ли е в Шейново?


Да, д-р Богословова е в Шейново, преглежда всеки вторник следобяд Peace
По- точно преглежда само вторник следобяд в Шейново,и то до нова година,  иначе вече не е там.По  изключение води раждане и операции срещу заплащане на избор на екип.

# 1 266
  • София
  • Мнения: 2 210
Присъединявам се към добрите отзиви за д-р Масларски, макар да сме ходили инцидентно при него.  Аз лично , поради специфичен проблем на детето ми , докато беше бебе бях обиколила над 20 различни лекари-педиатри. Това обаче ми помогна после да имам ясни критерии при смяната на педиатъра на детето и сега съм изключително доволна от д-р Надежда Лисичкова (м/у другото винаги преглежда и ушите на детето при инфекция Simple Smile). Препоръчала съм я поне на 5 свои приятелки, те на други свои и поне от моите познати нямам недоволни. Но всичко е въпрос  на критерии. Харесва ми , че  енаясно с новите терапевтични методи, нови медикаменти, ваксини и пр. Освен това, въпреки, че е от т.нар тук "стара школа" уж, подкрепя изключителното кърмене, следи за важните профилактични прегледи на очи, гръбначен стълб и пр.
Също мога да похваля още двама лекари- Д-р Огнян Попов- УНГ, кабинет във ВМА и частен на арката на МА. Първият път ми се струваше, че е някакъв хипер алтернативен доктор с ултразвуковата си терапия, но е единствения, който след половингодишно обикаляне по светила в УНГ ми стабилизира трайно детето.
Другият е частният ни педиатър, при когото ходим, когато д-р Лисичкова е отпуск или когато е за нещо дребно- д-р Димитър Ковачев. Изключителен диагностик, малко е краен  с лекарствата.

# 1 267
  • Мнения: 5 370

Другият е частният ни педиатър, при когото ходим, когато д-р Лисичкова е отпуск или когато е за нещо дребно- д-р Димитър Ковачев. Изключителен диагностик, малко е краен  с лекарствата.
Еми, за Ковачев в Павлово ли говориш? Hug Той се занимава със Станислав от 7-дневен още, няма грешка.

# 1 268
  • София
  • Мнения: 2 210
Да Simple Smile, Ковачев в Павлово Simple Smile

# 1 269
  • Мнения: 52
Здравейте! За първи път пиша, макар че отдавна чета форума.

Аз да попитам пак- Богословова още ли е в Шейново?


Да, д-р Богословова е в Шейново, преглежда всеки вторник следобяд Peace
По- точно преглежда само вторник следобяд в Шейново,и то до нова година,  иначе вече не е там.По  изключение води раждане и операции срещу заплащане на избор на екип.

Плодова фея, случайно да знаеш къде ще е д-р Богословова след Нова година? Бях решила да си следя бременността при  нея и да раждам при нея в Шейново, но сега...

# 1 270
  • Мнения: 70
Здравейте! За първи път пиша, макар че отдавна чета форума.

Аз да попитам пак- Богословова още ли е в Шейново?


Да, д-р Богословова е в Шейново, преглежда всеки вторник следобяд Peace
По- точно преглежда само вторник следобяд в Шейново,и то до нова година,  иначе вече не е там.По  изключение води раждане и операции срещу заплащане на избор на екип.

Плодова фея, случайно да знаеш къде ще е д-р Богословова след Нова година? Бях решила да си следя бременността при  нея и да раждам при нея в Шейново, но сега...

Не съм Плодова фея и не знам къде ще преглежда д-р Богословова след Нова Година, но при всяко положение няма да изостави дългогодишната си лекарска пракитка. Ако не е Шейново, ще е друго болнично заведение......,  така че свържи се с нея или направо отиди на преглед вторник следобяд. Между другото аз утре съм при нея и ще я попитам.. Peace Успех!

# 1 271
  • Мнения: 233
Д-р Ковачев е изключителен като специалист и човек smile3501

# 1 272
  • Мнения: 2
Д-Р Антоанета Ганчева е невероятен специалист тя е гинеколог-онколог и преди всичко човек

# 1 273
  • София
  • Мнения: 2 430
д-р Вилма Русева от Студентска поликлиника,изключително внимателна,компетентна и обяснява подробно за всичко

# 1 274
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
След НГ Богословова се мести в неин си кабинет. Най- вероятно някъде около/ на ул."Черковна"- отново в района.
За израждания аз като я питах, каза, че към момента се е насочила към "ВИТА".
Та се питам- къде да се запиша на ЖК?
Предния път си бях в Шейново, бях си пациентка на  Богословова и основно тя ми я водеше.
Сега се чудя какво да правя...

Общи условия

Активация на акаунт