Троян

  • 3 335
  • 52
  •   1
Отговори
Има ли мами от Троянския балкан?

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Я, точно днес си мислех да пусна тема за Троян Peace Много се радвам, че има поне една мама, а се надявам и още да се появят Hug
Аз съм от Троян, но от 13 години живея в Пловдив. Обаче лятото често гостуваме там за дълго, а сега като съм и с бебче и не работя, сигурно още по-често ще идваме Joy Страхотно е там, имам много добри приятели Heart Eyes
Утре ще пиша повече, че бебка мрънка.

# 2
  • Мнения: 1 768
Здравейте Grinning

Радвам се,4е съм третата троянка във форума.Надявам се,о6е моми4ета да се присъединят към нас.Идвам си в Троян предимно zа Коледа и лятото,понеже от 5 години живея в Германия.
Поzдрави и целувки от мен. Hug

# 3
  • Мнения: 272
Здравейте!Аз живея в Плевен,но съм наполовина от Троян.Майка ми е от Троян и съпругът ми също.Идваме си често,само да се пооправи времето,де.Вероятно лятото ще прекараме там.
Поздрави на всички!

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Иве, как е времето в Троян? Има ли изгледи скоро да се оправи и да изчистят Троянския проход? Баткото е във ваканция от 1.04 и ми се искаше да си дойдем, ама май няма да стане Confused

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Я да бутна малко темичката напред Grinning
Ние за Великден ще си ходим в Троян. Дано само малката не се разболее, че нещо й тече нослето Sad Може да се срещнем, какво ще кажете? Танче, с теб сме се разбрали, че ще се търсим Sunglasses Ива, включи се и да се уговорим и с теб Hug
Веси, честита ти лентичка, лека и безпроблемна бременност ти пожелавам Heart EyesПиши как си и кога чакате бебчето? Планирате ли идване в Троян?

# 6
  • Мнения: 1 768
Здравейте,мами Grinning

Ами във втори месец съм сега,бебо 4акаме към 7 дек.На Троян 6е си идваме лятото zа 3 седмици.Пове4е не мога,4е трябва редовно да ходя на консултации. Heart Eyes

Поzдрави на Троян.Много ми липсва. HugНай ве4е бани4ките на центъра и готините торти в Риото. Peace

# 7
  • ново
  • Мнения: 5 883
Я да се включа и аз - дъщеря ми е на почти 7 г., живеем в Троян Simple Smile. Тук във форума се запознах с три мами от нашия град и си правим форумски сбирки  lalalala. Ще се радвам да увеличим бройката  bouquet
Може да спретнем нещо около Великден Peace

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Ехеее, добре че побутнахме темичката напред  Grinning
Веси, лятото непременно ще се видим Peace Рио-то много хубаво е станало, но не знам тортите дали ги има, иначе лятото там е най-прохладно и приятно Sunglasses
Весела, ние в петък вероятно ще пътуваме за Троян, може да се видим в събота евентуално Party

# 9
  • ново
  • Мнения: 5 883
За Рио-то да ви кажа, че предлагат само тортите на сладкарница Неделя Wink. Преди имаха собствено производство, но май вече ги няма.
За лятото срещата е сигурна Hug
Huba Buba, може да се видим в събота до обяд, на кафенце newsm51
Ще ти пиша на ЛС  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 768
Гледам ада6ката е голяма кулинарка,все вкусни не6а готви zа ве4еря.. LaughingНяма да е ло6о лятото,като си дойда малко да ме обу4и Mr. GreenГоворя zа веси77 Peace

Ина4е аЗ съм За сре6ата лятото.6е съм с тумба4е тогава,ама то не се бърка.. :blush:6е идем да ядям вкусни торти..ммммммм Party
Троянки,вие към кой край на Троен сте? Flutter

# 11
  • ново
  • Мнения: 5 883
Гледам ада6ката е голяма кулинарка,все вкусни не6а готви zа ве4еря.. LaughingНяма да е ло6о лятото,като си дойда малко да ме обу4и Mr. GreenГоворя zа веси77 Peace

Ина4е аЗ съм За сре6ата лятото.6е съм с тумба4е тогава,ама то не се бърка.. :blush:6е идем да ядям вкусни торти..ммммммм Party
Троянки,вие към кой край на Троен сте? Flutter

Мерси за похвалата, засрами ме Embarassed
Когато решиш да си идваш насам свиркай Whistling, ще те каня на вечеря.
Аз живея на Буковец - улицата срещу входа на болницата, все направо, докато свърши - там съм  bouquet

# 12
  • Мнения: 1 768
Гледам ада6ката е голяма кулинарка,все вкусни не6а готви zа ве4еря.. LaughingНяма да е ло6о лятото,като си дойда малко да ме обу4и Mr. GreenГоворя zа веси77 Peace

Ина4е аЗ съм За сре6ата лятото.6е съм с тумба4е тогава,ама то не се бърка.. :blush:6е идем да ядям вкусни торти..ммммммм Party
Троянки,вие към кой край на Троен сте? Flutter

Мерси за похвалата, засрами ме Embarassed
Когато решиш да си идваш насам свиркай Whistling, ще те каня на вечеря.
Аз живея на Буковец - улицата срещу входа на болницата, все направо, докато свърши - там съм  bouquet

Мерси много zа поканата,с удоволствие. Heart Eyes
Аz живея на улицата на болницата,на Радецки най на баира по4ти. Hug

# 13
Аз се появих отново. Нещо не ми остава много време да стигна до компютъра на последък. Като е хубаво времето ходим на кухня, а после на кафенце по центъра и така разходки по цял ден. Ще се радвам да се видим на кафенце някой ден.

# 14
  • Мнения: 1 937
Здравей HubaBuba! Още една мама родена в Троян, но вече 9 години в (около) Пловдив. Привет и на другите троянски мами!

Общи условия

Активация на акаунт