И аз ще се присъединя към вас

  • 1 464
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 215
Момичета, мисля че и аз ще се присъединя към вас. Ще ме приемете ли?
От много време нещата между мен и моя съпруг не вървят изобщо, може би защото не живеем заедно, може би защото сега видяхме колко различни сме, но факт е, че не се разбираме изобщо. Последната седмица бяха едни непрекъснати скандали по телефона и накрая той изрече едни обиди по мой адрес, които никога няма да забравя. Толкова ме заболя. Вчера пристигна късно вечерта в България и отиде да спи при майка ми. Разбрахме се той да дойде да види детето, когато мен ме няма и майка ми разкара, че очите му били плувнали в сълзи, когато се прибрал у тях. На мен ми стана много мъчно и поисках да говоря с него, за което сега много съжалявам.
Наистина незнам какво ще правя, все едно бездна се е отворила пред мен, толкова самотна и изоставена се чувствам, сякаш някой ме е зашлевил през лицето. Лошото е, че аз бях от тези, които не работят за да си гледат децата и нямам нито един спестен лев, та просто незнам какво ще правя.....

# 1
  • Мнения: 292
Много ми става мъчно като чета такива теми , знам прекрасно какво е чувството ,въпреки че живота ми в последствие се понареди. Имаш прекрасно детенце на една много сладка възраст и само като погледнеш него трябва да намериш сили и да продължиш. Края на света не свършва с един мъж - те са безкрайно много по света в който там някъде е твоята истинска половинка. А парите трябва да са ти най малкия проблем -пари се изкарват ,стига да си здрав , а това е най важното -нали?Живота е пред теб горе главата и се радвай на здравото си и красиво детенце ,другото ще се нареди от самосебе си!  bouquet

# 2
  • Мнения: 1 629
Ех, Салис, много съжалявам да прочета това Sad От поста ти разбирам, че още има някакъв шанс за вас, дано се разберете. Ако всичко е свършило, Мама Кенга ти го е казала добре, за издръжката. Много кураж ти пожелавам!

# 3
  • Мнения: 3 394
мила, ти къде си точно-в София или в Лондон?

Аз съм софиянка и живея в лондон-проблемите и на двете места са ми толкова познати, за съжаление Confused

Ако мога с нещо да съм ти от помощ винаги можеш да ми се обадиш!

# 4
  • Мнения: 5 370
Мила Салис, мила ми мартеничке, колежке-съжалявам най-искрено. Cry
Ако това ще ти помогне-готова съм да се срещаме и разхождаме с дребоците, живея по централната част. Имаш ли желание-пиши ми на ЛС.

# 5
  • Мнения: 1 363
Sallys,
Много неща бих ти казала, но не е моя работа да се бъркам. Само искам да ти кажа, че е крайно време да си дадеш сметка какво искаш от твоя живот.
НЯмате общи неща и няма да имате ако продължавате да живеете разделени.
И още нещо, човек казва доста неща, които не мисли, когато е афектиран. Не се засягай чак толкова зада лишиш детето си от баща.

# 6
  • Мнения: 1 215
Много ви благодаря на всички за хубавите думи, насърчения и успокоения. Съжалявам, че толкова късно се включвам, но той наистина беше тук една седмица и изобщо не можах да се включа във форумите.
След една седмица само мога да кажа, че дълбоко се съмнявам, че има шанс за нас, макар че за момента по взаимно решение няма да се развеждаме. Все пак аз си оставам самотен родител и факта, че развод на хартия нямам ни най- малко променя това.

# 7
  • Мнения: 398
Не познавам съпруга ти,не познавам и теб.
Само искам да ти кажа,че ние със съпруга ми бяхме разделени (той в Лондон,аз в БГ) две календарни години.
Когато се видяхме аз започнах да плача.Децата не го чувстваха като баща.Той смяташе,че аз съм ги настроила и т.н.
В крайна сметка аз заминах при него.Видях какъв е живота там и си дадох сметка защо всъщност се е променил.
Незнам дали си живяла тук,но в едно съм сигурна -живота в Сф и живота в Лн са коренно различни.
Ако е възможно иди при него.Началото ще е трудно,но с отстъпки от двама ви ще намерите общ език.


Стискам палци всичко да се промени   bouquet

# 8
  • Мнения: 3 861
Наистина съжалявам за случилото се.
lubopitna ти е дала добър съвет. Ако можеш и имаш сили и желание, бори се за семейството, все си мисля, че това е много важно

# 9
  • Мнения: 1 215
Работата е там, че се налага аз да живея тук засега, а той там. Имам държавни изпити и както е тръгнало е по- добре да ги взема защото много скоро може да ми се наложи да си търся работа.
А за отстъпките съм съгласна, но ако се съберат две властни натури и никой не иска да отстъпи, как точно ще се получи това с компромисите?
Блъскам си главата вече цяла седмица вместо да уча за изпити и въпреки уверенията на приятелите ми, че съм изключително умна жена, аз не само че нищо не мога да измисля, но и се чувствам значително тъпо същество. Не че и той не допринася за тези ми чувства, но в крайна сметка ако пак почна да се разправям и карам с него, едва ли ще се почувствам по- добре.
Факт е обаче, че трябва дас е опитам да си взема държавните изпити, защото имам и дете, което определено ще повишава нуждите си, а аз не мога просто да си събера багажа и да замина. Това означава да се поставя в абсолютна зависимост от него, което аз вече съм правила и повярвайте ми, отношението му в такива ситуации става още по- гротескно.

# 10
  • Мнения: 398
Ако смяташ,че не можете заедно прави всичко възможно да станеш финансово назависима.Вече си го разбрала и стискам палци крайния резултат а е възможно най добрия за двете ви.
И въпреки това,опитай да не лишаваш детето от бащина грижа.Ако все още има поне мъничко "въгленче" опитай се да го разпалиш.Вземи си изпитите,поживейте заедно,ако пак не става ми.... здраве да е! Няма да си нито първата,нито последната.Но не се оставяй разстоянието и разликата в начина на живот да ви раздели.
Докато малката е още бебе можеш да опитваш след това няма много възможности,а и детето ще разбира повече.

Успех!

# 11
  • Мнения: 1 363
Сали, не е лесно да се правят компромиси, но един брак така оцелява. С много компромиси. Интелигентни хора сте, поговорете- съгласете се на отстъпки. (от колко време сте женени?).
В началото е трудно, но се нагаждат характерите с времето.
Съвети най- лесно се дават. За съжаление, момичетата тук непознаваме нито един от вас двамата зада ти дадем добър съвет.
Късмет и много много сила ти желая.
Не е лесно да си самотен родител (отгледана съм от такъв)

Общи условия

Активация на акаунт