Конче- люлка?

  • 959
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 10 825
Искам да купя ная Дани конче-люлка. За сега съм виждала такива само в Como (защото нямам време за голямо обикаляне на магазини Embarassed) и ми се иска да видя и други модели. Моля да ми кажете за магазини където има такива, само без он-лайн магазини, тъй като искам да го видя на живо. Мерси Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 2 181
В метро има два модела

# 2
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
Илиенци.20лв. Peace

# 3
  • Мнения: 5 228
В подлеза на Румънското посолство и в магазин Пипи на Черковна и Оборище имаше до скоро. Да доуточня обаче, че става въпрос за дървени кончета.
Пластмасови има в Метро - като това, което Шани  е показала и още един модел. Ние купихме слонче-люлка от Метро и дъщеря ми много я харесва, стабилна е и става и на количка с колелца.

Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 22:02 от Фукла

# 4
  • Мнения: 1 114
Ние имаме по-дебеличкото конче.Сякаш е по-симпатично е.
Виж тук, има няколко вида.  Grinning
http://www.moni.bg/prod.php?lang=b&grp_id=6

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Имам такова. Супер издържливо е. Наследство ми е и сина е 3-то дете, което го ползва.
Трябва да си призная, че и аз съм го яхала  Blush и пак издържа.

Има ги по повечето детски м-ни, но като че ли в Метро и на Илиенци ще да са най-евтинки.

# 6
  • Мнения: 2 768


Ние имаме такова. Не е конче, но пък е страшно сполучлива играчка  Peace

# 7
  • Мнения: 1 059
И ние имаме ама слонче. Малкия беше на годинка когато му го взехме и още мног си играе с него. Ние го взехме от метро

# 8
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 168
Дървени съм виждала в Халите. Пласмасово взехме за племеника от Илиянци - там беше най-евтино.
А в Комсед проверявали ли сте?

# 9
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Дървено - класическо - в Хит 50лв

# 10
  • София
  • Мнения: 293
А в Метро каква е цената на кончетата люлки?

Общи условия

Активация на акаунт