Сайт на Колев и Колев?????

  • 676
  • 7
  •   1
Отговори
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
С модели и цени? newsm78

# 1
  • Мнения: 1 393
И на мен ще ми е интересно да видя... ooooh!

# 2
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Официалният им сайт е http://kolevikolev.com/
Обаче определено ням всички модели. За цени да не говорим.

# 3
  • Мнения: 416
И аз не знам,но мога да ви кажа,че на пиротска има един магазин в който продават обувки на колев и колев на цени от 10 до 20лв.,защото са миналогодишни модели.Има страхотни обувчици за момиченца по 10лв.А ние сме мъж и за него няма хубави обувки(за съжаление).

# 4
  • у дома
  • Мнения: 708
zorii  къде точно на Пиротска е този магазин би ли пояснила плийз?

# 5
  • Мнения: 4 668
Само искам да кажа , че онзи ден случайно разгледах един щанд на Колев и Колев , този в Комсед и мисля ,че малко са попрекалили с новите цени . Обувките са им по
40 лв. Аз за толкова ще си купя от Premaman много по - хубави или от Малечко примерно . Да не говорим , че по 50 лв. има страхотни обувки по магазините .

# 6
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Магазинът за стари модели не е на Пиротска,а на една пряка на Пиротска-Цар Самуил.Като вървиш от ЦУМ в посока Ботев се пада горе- долу на средата между двете от ляво.Там един до друг са магазин с нормани цени и този с намалените.Успех!

# 7
  • Мнения: 416
Само искам да кажа , че онзи ден случайно разгледах един щанд на Колев и Колев , този в Комсед и мисля ,че малко са попрекалили с новите цени . Обувките са им по
40 лв. Аз за толкова ще си купя от Premaman много по - хубави или от Малечко примерно . Да не говорим , че по 50 лв. има страхотни обувки по магазините .
Магазинът за стари модели не е на Пиротска,а на една пряка на Пиротска-Цар Самуил.Като вървиш от ЦУМ в посока Ботев се пада горе- долу на средата между двете от ляво.Там един до друг са магазин с нормани цени и този с намалените.Успех!
Магазина,за който пиша се намира на Пиротска.Пресичаш Ботев,той е в близост до м-н Подаръците Цък.

Общи условия

Активация на акаунт