Състоянито на гърдите по време на бременност

  • 2 800
  • 27
  •   1
Отговори
Здравейте мамчета,искам да ви питам нещо.В началото на бременността ми си усещах гърдите болезнени и напрегнати ,а сега когато съм в 6-ти месец не чувствам почти нищо.Наскоро някъде прочетох ,че това не било нормално.Ще питам и моя гинеколог, но ми е рано за консултация още и за това реших първо да питам вас.

# 1
  • Мнения: 5 103
Мойте станаха полезнени, чак като се въпалиха иначе като при тебе няма проблеми, сега пак не ме болът а съм в 9тия почти месец Hug

# 2
  • Мнения: 2 663
И при мен беше така -в началото ме боляха ,после ваобще не...та споко

# 3
  • Мнения: 396
Няма място за притеснение,всичко е нормално и аз бях така   bouquet .

# 4
  • Мнения: 1 006
Мен досега не са ме боляли нито веднъж.Краш ме и аз да се замислям по въпроса. newsm78

# 5
  • Мнения: 7 186
И аз бях така. В началото много ме боляха, после вече не чак толкова, по- скоро напрежение усещах.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
Аз  във втория месец не можех да се обръщам в леглото от болка/едрички са/,но от края на третия почти не усещах нищо.

# 7
  • Мнения: 3 042
И при мен в началото на бременноста гърдите бяха много болезнени, но в един момент / newsm78 не помня кога точно / вече изобщо не бяха болезнени. Не мисля, че има защо да се притесняваш. Пожелавам ти лека бременност и леко раждане!

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
И мен ме боляха първите месеци. От 7-я не ме болят вече, а порастнаха доста. И защо да не е нормално? Според мен не е нормално да те болят непрекъснато. Thinking

# 9
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
И при мен в началото на бременноста гърдите бяха много болезнени, но в един момент / newsm78 не помня кога точно / вече изобщо не бяха болезнени. Не мисля, че има защо да се притесняваш. Пожелавам ти лека бременност и леко раждане!
И при мен така. Заболяха ме пак след като родих, но вече от идването на млякото.

# 10
  • Мнения: 670
Нормално е да те болят в началото и да бъдат напрегнати. След известно време болката отшумява. Без паника  Shocked

# 11
  • varna
  • Мнения: 404
мен гърдите ме боляха до края на 4-я месец,после спряха и дори сега в 8-я месец не ги чувствам напрегнати!така че спокойно,всичко ти е наред

# 12
  • Варна
  • Мнения: 4 969
И при мен беше така -в началото ме боляха ,после ваобще не...та споко
И аз бях така Peace

# 13
  • някъде
  • Мнения: 4 955
И аз съм в 6-тия- в началото бяха доста напрегнати и ме боляха. Сега нито ме болят, нито пък са  подути като балони.
Не съм питала, но защо пък да не е нормално? Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 1 181
мен ме болях в трети и четвърти месец, отчасти и в петия. След това не съм имала проблеми. Смятам че е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт