Какъв пръстен, заедно с халката

  • 1 883
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 413
мога да нося, при положение, че не обичам много златото? Халката ми е класическа, гладка...искам още един пръстен, който да нося с нея и златни обици-имам едни с циркони и едни с перли? Може би някакъв с три топчета - златно, перлено и сребърно...ако имате други нестандартни идеи приемам с удоволствие.
Между другото златото ми се вижда ужасно скъпо в момента - 30 лв. на грам, а сребърни пръстени има страхотни на 1/3 от тази цена newsm78

# 1
  • Мнения: 824
И моята халка е класическа и заедно с нея слагам годежния си пръстен който е с цирконии

# 2
  • София
  • Мнения: 39 746
Аз нося само сребро. Халките ни са сребърни.
И понеже мъж ми си загуби халката, си купихме нови. Сега нося сватбената си халка (тя е тясна), новавата халка (тя е малко по-вирока), и отгоре пръстен със седеф Simple Smile

# 3
  • Мнения: 2 152
Аз пък ненавиждам златото - жълтото Sick Годежния ми пръстен, съкровището ми го поръча от бяло злато, защото ме знае каква съм Laughing Иначе си нося годежния на едната и друг на другата. А пък халката може да се комбинира и с още един пръстен, нали е фина, връзва се да се сложи още един пръстен на същия пръст

# 4
  • Мнения: 1 381
да златото доста е поскъпнало. Аз не съм му фен, но чух едни продавачки да коментират нещо. Среброто също е по - скъпо станало или пък на мен са ми са покачили критерийте за добра изработка. Но напоследък до 30 лв не мога да намеря нищо , което да ми харесва било за мен или пък подарък.

Знам ли може и аз нещо да съм се смахнала.

Незнам как ще стои злато и сребро, не за дуго а защото среброто е много бяло. И затова си направихме халки от жълто и бяло злато и пак като сложа сребърен пръстен под халката не ми харесва.

# 5
  • Мнения: 1 413
Аз не държа да ги нося на един и същи пръст. Принципно нося по един пръстен на всяка ръка, но и така да е, не ми харесва на едната злато, на другата сребро. 
Халките са ни подарък от моите родители и си имат история, затова не си я заменям - много ми е скъпа.
Вчера видях един много интересен пръстен, който представляваше почти правоъгълна плочка матирано сребро с пръски злато отгоре, но беше доста голям и май не ставаше за ежедневно носене...
Ева и аз не съм му фен - важна ми е изработката, не материала.

# 6
  • Мнения: 643
И аз много се накефих на нещо, не че ще ти помогна в избора но да споделя. Една приятелка африканка има годежен пръстен и халка в едно. Значи пръстенът е стандартен с големи камъчета, но от вътрешната страна е назъбен, и когато са се оженили официално мъжът и и сложил дрегата част на пръстена, която си е изцяло златна и също е назъбена и се захваша на годежния пръстен. Аз доста време търсих нещо подобно, но...

# 7
  • Мнения: 27 524
Къде е 30 лв на грам?В някой скъпарски магазин,иначе по 24 е обикновено  Sad Аз нося до халката един тънък,с голям цирконий,абе не мога да ти го обясня,но стои добре,доста мерих и обикалях,докато си харесам,понеже до халка трудно се избира - не трябва да е голям,за да не убива,да не стане кичозно.Намерих добър вариант,така че тръгваш на обиколки и мерене и гледане трябва  Peace

# 8
  • Мнения: 207
Аз си купих за същия пръст, на който ми е халката пръстен с 3 много тънички преплитащи се халки - две от бяло злато и една от жълто. Така мога да си нося гривни и т.н. от сребро и се връзва.

# 9
  • Мнения: 952
и аз до халката нося годежния си пръстен. Халката ми е комбинация от бяло и жълто злато и добре се върза с годежния който е с цирконии. Сега има страхотни модели на пръстени съчетани с бяло злато щом не обичаш жълтото сигурна съм че ще намериш нещо което да ти хареса Wink

# 10
  • Мнения: 419
моята халка не е традиционна,и ги нося на различни ръце,на дясната халката на лявата годежния.

# 11
  • Мнения: 4 358
Щом халката е класическа, с нея можеш да носиш всичко. Влизаш в магазин и пробваш до забрава Mr. Green
Аз лично не харесвам комбинацията злато-сребро. Халката ми е сребърна и доста масивна. Много рядко слагам два пръстена на десет пръста, струва ми се претрупано. Нося само халката, от време на време годежния и другото сребро застоява  Rolling Eyes

# 12
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
И моята халка е класическа и заедно с нея слагам годежния си пръстен който е с цирконии
Тоже, само че поради това, че недолюбвам особено златото, правихме и годежния пръстен и халките от бяло злато. Сега си нося сребро както винаги плюс халката. Понякога слагам и годежния - цирконий с две малки сини циркончета отстрани - много тънък и фин пръстен.

Идея - ако можеш, накарай PoliaSP (Каспър сега) да ти снима нейния годежен пръстен - много хубав дизайн, красив пръстен, отлично се съчетава с халка.

# 13
  • Мнения: 1 558
Почти навсякъде златото в Пловдив стигна 30 лева грама. Тия дни разглеждаш магазини, защото трябва да си купя обици и навсякъде казаха, че понеже златото е поскъпнало в световен план, няма да намалят цените след баловете.

# 14
  • Видин
  • Мнения: 159
Годежният пръстен не трябва да се носи след сватбата, след като е сложена халката.

Общи условия

Активация на акаунт