За имплантационното кървене

  • 2 509
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 117
Здравейте момичета!Не съм сигурна дали въпроса ми е точно за този форум , но ако не е , модераторите биха могли да го преместят Simple SmileСитуацията при мен е следната .Цикълът ми закъснява вече 7-ми ден . Нямам предменструални симптоми/традиционните /, гърдите ми са леко напрегнати и леко болезнени , ниско долу усещам придърпване , но сутринта получих по особено кървене - кафеникаво  SadПредполагам , че е от имплантирането, но не съм сигурна , а много разстроена.Като бях бременна със сина си нямах такова кървене.
Та въпросът ми е , ако можете да ми споделите вашият опит за това - какво е на цвят това течение, колко дълго би могло да продължи , придружено ли е с болки и т.н
Аз четох разни писания , но така съм ошашавена , че нещо не възприемам.
Благодаря ви предварително
П.С Може да ви струват глупави въпросите ми , но съм отскоро във форума  Embarassed

# 1
  • Мнения: 3 042
Прави ли си тест за бременност? Ако е положителен  бих те посъветвала да се консултираш с лекар. Щом нямаш болки най-вероятно не е нещо обеспокоително , но най-добре е специалист да каже каква е причината за това кървене. Колкото по рано се консултираш със специалист толкова е по-голяма вероятността да ти се помогне, ако се налага. За това те съветвам да отидеш веднага на лекар.

# 2
  • Мнения: 1 117
Не съм си правила тест.Възнамерявах днес да сторя това, но ще послушам съвета ти Simple Smile

# 3
  • varna
  • Мнения: 404
мисля че първо трябва да си направиш тест за бременност и ако е + да отидеш на гинеколог!

# 4
  • София
  • Мнения: 6 360
не е имплантационно кървене това. имплантацията става 7-8 дни след оплождането, а ти говориш за 7-дневно закъснение на цикъл.

обикновено, когато на една жена й закъснее цикълът и се чуди дали не е бременна, първо прави тест за бременност, пък после всичко останало! щом имаш едно дете, редно е поне това да е ясно Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт