РОЛКИ ЗА КОСА!!!!!!!

  • 1 190
  • 7
  •   1
Отговори
Моля ви кажете ми за марка, модел или каквото там се води при ролките за коса!!!!!!!!!
Искам да си направя спешно т.нар.масури, като едри къдри на косата!!!
ПОМОГНЕТЕ!!!!! Praynig Praynig Praynig Praynig

# 1
  • Atlanta
  • Мнения: 206
При мен този ефект се получава с големи дунапренови ролки, но спя с тях като реша да съм така. На сутринта само ги махам, напръсквам с лак и след половин час оформям леко с пръсти. И задължително това мероприятие като мъжът ми е нощна смяна Laughing

# 2
  • Мнения: 10 758
Аз се правя с врящите ролки.Един път пробвах с дунапренените, но не можах да спя цяла нощ, а и после едва ги махнах.Така се бяха оплели, че направо ми идеше да се острижа нула номер.

# 3
  • Мнения: 1 934
Аз се правя с врящите ролки.Един път пробвах с дунапренените, но не можах да спя цяла нощ, а и после едва ги махнах.Така се бяха оплели, че направо ми идеше да се острижа нула номер.

Аз също тях ползвам а и много по бързо е с тях.

# 4
  • Мнения: 1 558
Аз се правя с врящите ролки.Един път пробвах с дунапренените, но не можах да спя цяла нощ, а и после едва ги махнах.Така се бяха оплели, че направо ми идеше да се острижа нула номер.

Аз също тях ползвам а и много по бързо е с тях.

Онзи ден гледах, че на Вип Брадър си правиха къдриците именно с ролките, които се варят!

# 5
  • Мнения: 3 223
Преди се правех с и аз с врящите ролки. Най-удобно ми беше и ставаше много хубаво. Сега съм на вълна права коса.

# 6
  • Мнения: 1 558
Сега си мисля обаче, ако спешно ти се налагат къдрички, защо не си издействаш маша от някого. Аз тук случайно открих 2 маши от майка и с едната постигнах преди един празник страхотни къдрички, чак се наложи да ги дърпам, за да не са чак на масури!

# 7
МНОГО ви благодаря!!! Hug

--а от къде да купя тези ролки - врящи?
--как се слагат ?
--колко време стоят?
--колко пари са?

Уф че много въпроси, но съм боса в тези неща Sad ако може бихте ли ми обяснили всичко което трябва да се знае за ролките и къдренето с тях!
БЛАГОДАРЯ ВИ!!! предварително Hug

Общи условия

Активация на акаунт