"Спиране на лактацията"

  • 350
  • 3
  •   1
Отговори
  • Където ми покаже сърцето
  • Мнения: 589
Споко!Извинете всички!Моля,Бу да изтрие темата.  bouquet

Последна редакция: пт, 17 мар 2006, 09:43 от калинка

# 1
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Всяка майка има право над собственото си тяло, а също и различни причини, поради които взема решенията си и с които не сме запознати. Каквото и да си мислим ние, си го мислим от собствената си камбанария - никой не е длъжен да споделя нашите виждания и усещане за кърменето (макар че би било чудесно всички да са убедени в ползата и да се наслаждават като нас). От обезумяване и осъждане нищо добро не идва - само скандали, заради които се затвърждава убеждението, че тук сме някаква секта. Най-доброто, което можем да правим, е да опитваме да образоваме (по възможност ненатрапчиво) колебаещите се и незапознатите, да подкрепяме тези, които имат желание и да оказваме според силите си помощ за колкото кърмене майката прецени, че отговаря на нагласата и желанието й - така виждам аз нещата.

# 2
  • Мнения: 7 803
hedra именно  Peace
а ти  калинка се радвай че имаш акъл и го полzвай не само като кърмиш

# 3
  • Мнения: 6 472
Това дали една майка ще кърми или не си е лично неин избор. Не сме ние хората, които имат право да я осъждат. Аз съм решила, че кърменето е най- доброто което мога да дам на мойто съкровище, някой друг е решил нещо друго, но в крайна сметка всяка майка е най- добра за детето си и никой няма право да я съди за избора и Hug

Общи условия

Активация на акаунт