Тъмни изпражнения......ужас , помогнете!

  • 15 942
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Мили мами, много съм притесненар бебечито ми е на 5 месеца и вече втора седмица е с много тъмни изпражнения! Някой знае ли нещо по този въпрос!????

# 1
  • Мнения: 135
тъмно зелени ли са?

# 2
  • Мнения: 5 790
И какво яде бебчето?

# 3
  • Мнения: 60
Изпражненията са много тъмни,почти черни или тъмно лилави! Ядем само светли на цвят пюрета на ХИМ и Семпер!

# 4
  • София
  • Мнения: 1 677
Не съм специалист,но е добре да занесеш изпражнения в лаборатория за изследване,за да се види дали няма наличие на кръв.Тона не е хубаво,но надявам се да не е много сериозно.
Пиши отново,за да кажеш как се развиват нещата.
Лека вечер!

# 5
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Не искам да те шашкам, но тъмни, почти черни изпражнения могат да са признак за вътрешен кръвоизлив. Най-добре се консултирайте с лекар и направете нужните изследвания!
Може да има и други причини - например, ако гълта желязо (под формата на таблетки), ако е настинало (но тогава са по-скоро тъмно зелени) или ако е яло тъмни на цвят храни.
Дано да е нещо безобидно! Praynig

# 6
  • Мнения: 411
Обикновено храната вличе на цвета,но доста дълго се е задържал.На-добре изследване.Дано няма нищо Praynig

# 7
  • Мнения: 60
Какво да  ви кажа, това продължава и днес, след като давам на бебчо само мляко, за да изключа възможността да е от пюретата! Ще видим има ли резултат! Междувременно дадохме проба за изследване, но става много бавно, резултат ще има едва понеделник, вторник! А до тогава какво ще правя, нямам идея! Много съм притеснена!

# 8
  • Мнения: 7 640
кажи какво друго си му давала освен млякото- какви пюрета по-точно

# 9
  • Мнения: 3 166
Моята свекърва имаше такъв проблем. Почти черни. Оказа се че има кръв в тях. Но докато излезнат изследванията, беше та диета - само светли храни - сирене, мляко и т.н. И се оправи. Не знам как е изчезнала кръвта. Но и тя се беше шашнала много. Дано всичкосе оправи! Стискам палци

# 10
  • Мнения: 60
Нямам идея какво се случва! На своя глава реших да давам на бебчо само мляко - два дни вече! И изненада! Изпражненията си бяха нормални! Днес му дадох пюре на Семпер - карфиол, хем бяло, хем само с един зеленчук! Утре ще видимр какво е положението!
 С нетърпение чакам да разбера какви ще са резултатите от изследванетор част от тях ще станат утре и пак ще ви пиша!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Дано всичко е наред и да е било само от пюретата! Peace

Общи условия

Активация на акаунт