Кога се разбира пола на детето?

  • 2 663
  • 61
  •   1
Отговори
кога мога да разбера какъв е полът на детето??? в коя седмица от зачеването??? другата седмица ще ходя на ехография и ще съм в 15 седмица, дали да попитам или още е рано??? помогнете ми дами!!!

Последна редакция: чт, 16 мар 2006, 17:16 от Аурелия

# 1
  • Мнения: 5 103
На мене ми познаха в седмицата , която си ти Hug, но на 3Д после се потвърди, че е момиче, а след месец ще разбера дали са познали Joy

# 2
Попитай. Според мен е малко рано, за да ти кажат със сигурност, но нищо не се знае.
Ние искаме да се изненадаме и от доста време ги възпирам да казват каквото и да било относно пола.

# 3
  • Мнения: 5 391
На мен в твоите седмици ми казаха, но не се наеха да го твърдят на 100%, все пак е раничко.

# 4
  • Мнения: 221
Най-добре е 16 г.с-така че успех,важното е да е живо и здраво.Лека бременност  bouquet

# 5
  • Мнения: 27 524
И на мен тогава ми казаха и познаха,но не се настройвай,защото е  изключително важно как е застанало бебето.Успех!

# 6
  • някъде
  • Мнения: 4 955
При мен в края на петия месец, когато отидох на консултация  baby_neutral! Но ти можеш да попиташ и все пак докторът трябва да знае че ти искаш да знаеш пола на бебчето. Но има случаи, когато не се вижда и може и чак в  8-9 месец да ти кажат!

# 7
  • Мнения: 1 393
От 16г.с е най-вероятно да се види

# 8
  • Мнения: 379
На мен ми казаха 16гс и познаха. Laughing Важното е бебчо да е жив и здрав

# 9
  • Мнения: 1 258
Знам,че сега някой ще оспори,обаче около мен,който е ходил на триизмерния при Мазнейкова,няма грешка.Тя е много добър ехограф и познава 100 % след 4-тия месец.

# 10
  • тук-там
  • Мнения: 5 606
В 15-та на 3Д.

# 11
  • Мнения: 474
Здравей,
На_мен_ми_казаха_в_15-та_г.с._на_обикновен_ехограф
в_Шейново.В_17-та_г.с._на_3Д_д-р_Мазнейкова_потвърди,
че_е_момченце.
Но_на_братовчедка_ми_едва_в_6-ти_месец_й_казаха,
че_е_момиче,защото_не_се_е_виждало_от_положението
на_бебчето...
Попитай-лекарите_ще_ти_кажат_дали_виждат,но_едва
когато_са_сигурни.
Приятен_ден!

# 12
  • Мнения: 266
На 12.03. (миналата Неделя) ми казаха че на 100 % е момче, ама то при тая щръкнала пишка дето я извади моя син  Embarassed как да твърдиш друго  Crazy
Д-р Давидков във Варна ме гледа  Peace и каза че още от 14-та може да се види по принцип.

# 13
А НА МЕН МИ ПОЗНАХА В СЕДМИЯ МЕСЕЦ.МОЯ ГИНЕКОЛОГ БЕшЕ КАЗАЛ,чЕ ПО РАНО НЯМА ДА Е НА 100 ПРОЦЕНТА,ЗАщОТО АКО Е МОМчЕ ТЕСТИСИТЕ СЛИЗАТ В ТОРБИчКИТЕ чЕК В СЕДМИЯ МЕСЕЦ

Последна редакция: чт, 16 мар 2006, 17:17 от Аурелия

# 14
  • Мнения: 234
В 16гс на 3д е възможно да се види пола-при мен така стана.

Общи условия

Активация на акаунт