Салоните на Капанов

  • 13 380
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 999
Последните години се подстригвам само при Капанов. Винаги съм много доволна от прическата, която ми правят и въобще от обслужването и отношението към клиентите.
Вие ползвате ли услугите им? Grinning 

# 1
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Би ли споделила какви са цените?
Все си мисля, че там цените не са ми по джоба и затова никога не съм посещавала тези салони

# 2
  • София
  • Мнения: 1 819
подстригването и сешоара не са скъпи. Боядисването в малко по-скъпо, но това е заради боито, които ползват. И аз съм много доволна от тях.

# 3
  • Мнения: 2 323
Подкрепям напълно!!! Познавам фризьорите от Скобелев и Даунтаун  Hug страхотни са. Правила съм грим на модел на една от фризьорките в конкурса за прическа!  Hug

# 4
  • Мнения: 5 647
Преди си правех косата там, ама откакто се махна Васко не съм ходила. после той си откри салон, но напоследък не ходя при него.

# 5
  • Мнения: 1 180
Току-що се връщам от един от салоните му- ходих на сушоар /как ли се пише това  Thinking/ - 12 лв. Обаче, като отида да ме боядисват.....около 80 лв. отшумяват.

# 6
  • Мнения: 1 999
Би ли споделила какви са цените?
Все си мисля, че там цените не са ми по джоба и затова никога не съм посещавала тези салони

За подстригване, измиване и прическа със сешоар удоволствието струва 25 лева. За мен това не е скъпо. Peace В повечето хубави салони са такива цените, дори и по-високи.
Аз ходя в салона на Ботев при една от мацките, но съм ходила и в този в кв. Борово. А мъжете фризьори също много ги бива! Flutter

# 7
  • Мнения: 1 999
Между другото Капанов има и сайт. Ако се интересувате, можете да го погледнете. Wink

# 8
  • Мнения: 3 576
Ходила съм преди време и не съм доволна.
Не се съмнявам в професионализма им, обаче отношението им към нови клиенти е супер надменно и превзето.
Е как да повторя, като някой от гейовете им през цялото време ме гледа небрежно-пренебрежително.

Наскоро минах през един от салоните им - на Хр.Ботев, за да си купя шампоан на Лореал - егати, все едно им досаждам за да си дам парите при тях, едвам и за пликче ги измолих, за да не нося шампоана в ръце!!!

От няколко месеца си ходя в един хубав салон, в който има нормално отношение към клиента, цените са същите може и по-високи все ми е тая, пак работят с Лореал, предлагат си професионалните серии са коса и съм супер доволна.

# 9
  • UK
  • Мнения: 1 334
ходила съм в Борово, много съм доволна.

# 10
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В салона на Хр.Ботев, при Иван Ганев. Много е добър. Сигурно шест-седем години там ме подстригваха и боядисваха. Но вече не се боядисвам и не ходя там.

# 11
  • Мнения: 1 063
В салона на Хр.Ботев, при Иван Ганев. Много е добър.
Но последно, когато се боядисвах косата ми не спря да капе 1 год.!!! Там само се постригвам при Иван (Ганев). Цена при него - 30 лв., че даже и 35 лв.

# 12
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Ходила съм няколко пъти и не съм доволна. Прическите които ми правеха бяха като за бал и ми се е случвало да се прибера и да си разваля прическата умишлено за да не ме заглеждат хората по улиците. Освен това си записвах час при определен фризьор (при Васко най-вече) а той се мяркаше само накрая за прическата и не правеше това което исках.
Последното ми ходене беше свързано със скандал защото освен че си чаках реда 50 минути (при записан час) след като ми направиха косата ми обявиха че са вдигнали цените и ми поискаха доста по-голяма сума. Държа да подчертая че ставаше дума само за къдрене и предварително попитах колко ще струва за моята дължина коса. Заявих им че няма да им дам повече пари и ако искат ще седна на стола да ми развалят прическата. Накрая платих първоначалната сума и не стъпих повече там. Има и други добри салони в София и в тях се отнасят добре с клиентите без значение дали са известни личности или не.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 044
Ходих преди там,при Орлин-супер точен пич.Много бях доволна от него,правеше ме точно както искам,без много да му обяснявам.Но от доста време си имам друга фризьорка,страшна е и не я сменям за нищо на света Wink

# 14
  • Мнения: 2 587
 newsm11  newsm11  newsm11
Е няма как да не се включа!!!!
Единственният път когато ходих при него беше през1994година.Специално за това дойдох от Видин.За да ми изправи косата.
Първо-не останах очарована от отношението.Аз бях с гъста и къдрава коса и ме сресваха докъдето може и после ножицата. Sick. Докато не се раздивях и не ми връчиха гребена да се среша сама smile3512
А накрая дойде и лично Капанов да помогне за съсипването на косата ми.....  КАКВА ЧЕСТ ......... Angry
От тогава страшно ми се изсуши косата и такава си и остана.
А после започнаха да ми излизат едни рани по главата подобни на цирей от който се отървах след 5годишни мъки и обикаляне по лекари.И там където излизаше раната косата опадаше.Та почти ми се смени косата и сега е наполовината по гъстота.
Та от тогава побеснявам само щом чуя за него. newsm61

Общи условия

Активация на акаунт