Молба за информация относно цени

  • 630
  • 12
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 634
Нямам възможност да изляза от офиса днес, а ми е необходима спешна информация относно цените на козметиката на Yves Rocher в България.
Моля, ако някой знае колко струват кремове, маски, шампоани, душ гелове и т.н. да сподели.

# 1
  • Мнения: 27 524
Цените са различни,едва ли ще събереш достатъчно информация.Зависи за какво ти трябва,де.Аз лично никак не ги харесвам - скъпи са (във Франция и Белгия също),а  качество - нула!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 634
Цената ме интересува горе долу. Просто ориентировъчно, защото имам възможност да поръчам от германския им сайт, а там определено ми се стори, че не е скъпо. Не съм ползвала досега, но предположих че са качествени.
И още един въпрос: Серията Phytum на тази марка, същата серия за коса ли е, която нееднократно е била обсъждана тук за косопада. 

П.С. Поразрових -  серията която сте обсъждали е Phyto
явно нямат общо!

# 3
  • София
  • Мнения: 3 787
Ами какво да ти кажа - средна цена около 10-20 лв. на повечето продукти /не говоря за антибръчкови и антицелулитни продукти, защото са по-скъпи/

# 4
  • Мнения: 27 524
Не мога да ти помогна,за съжаление,с цените.В Германия може да е по-евтино,да,тук е по-скъпо.Но аз,като доста ползвала ги,ти казвам,че не са хубави,не си залсужават цените и не предлагат качество.Купувала съм и за мен,и за майка ми.Хубавите им (уж) кремове са на цената на Лореал,на Гарние,ами защо да ги дам за Ив Роше тогава?Аз лично не съм доволна изобщо от тях и не намерих нито един продукт,който да си заслужава.Мое мнение,изчакай някоя друга мама да ти каже.Със сигурност ще има и доволни предполагам.Парфюмите им са супер нетрайни,кремовете не са нищо особено,да не кажа,че всеки който съм купила или подарила,не е получил добри отзиви.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 634
Не мога да ти помогна,за съжаление,с цените.В Германия може да е по-евтино,да,тук е по-скъпо.Но аз,като доста ползвала ги,ти казвам,че не са хубави,не си залсужават цените и не предлагат качество.Купувала съм и за мен,и за майка ми.Хубавите им (уж) кремове са на цената на Лореал,на Гарние,ами защо да ги дам за Ив Роше тогава?Аз лично не съм доволна изобщо от тях и не намерих нито един продукт,който да си заслужава.Мое мнение,изчакай някоя друга мама да ти каже.Със сигурност ще има и доволни предполагам.Парфюмите им са супер нетрайни,кремовете не са нищо особено,да не кажа,че всеки който съм купила или подарила,не е получил добри отзиви.

Блонди, благодаря за отзива.
Замислих се обаче за сравнението което правиш с Лореал и Гарние. Те не се ли водят като средно към евтина козметика?

# 6
  • Мнения: 1 493
Влез в сайта им и виж ! Имаше и някакъв сайт за магазините на бул."Витошка" , но не го помня. Потърси с Google.com !

# 7
  • София
  • Мнения: 2 271
Тук може да видиш някакъв душ гел, предполагам, ако разровиш по този сайт, може да намериш и друго.

# 8
  • Мнения: 18 542
повечето цени се движат между 10 и 30 лева.

# 9
  • София
  • Мнения: 1 634
Влез в сайта им и виж ! Имаше и някакъв сайт за магазините на бул."Витошка" , но не го помня. Потърси с Google.com !

Имат сайтове за различните страни с различни цени. Няма сайт за България.
Сайта, който споменавате за Витошка е с инфо повече за козметичния салон. Има и някакви цени на артикули, но не са никак ясни и май информацията е доста стара там.

Лара благодаря за линка. Вчера рових в този сайт и не съм видяла този душ гел. Цената в немския сайт на това е 3лв!

# 10
  • Мнения: 27 524
Не мога да ти помогна,за съжаление,с цените.В Германия може да е по-евтино,да,тук е по-скъпо.Но аз,като доста ползвала ги,ти казвам,че не са хубави,не си залсужават цените и не предлагат качество.Купувала съм и за мен,и за майка ми.Хубавите им (уж) кремове са на цената на Лореал,на Гарние,ами защо да ги дам за Ив Роше тогава?Аз лично не съм доволна изобщо от тях и не намерих нито един продукт,който да си заслужава.Мое мнение,изчакай някоя друга мама да ти каже.Със сигурност ще има и доволни предполагам.Парфюмите им са супер нетрайни,кремовете не са нищо особено,да не кажа,че всеки който съм купила или подарила,не е получил добри отзиви.

Блонди, благодаря за отзива.
Замислих се обаче за сравнението което правиш с Лореал и Гарние. Те не се ли водят като средно към евтина козметика?

Водят се козметика за широка употреба.Нито са евтини,нито много скъпи.Определено са качествени и дума не може да става за сравнение с козметиката,продавана по каталози.Къде си видяла примерно Виши да се продава по каталог?Изобщо аз нямам доверие и афинитет към козметиката,продавана от хора по каталог.Посочи ми една хубава,маркова и качествена фирма по каталог?Всички за някакво средно ниво,но нищо собено,а не са евтини.Другата козметика е медицинска,като Виши или Ла Рош или други там и се продава само в аптеките и третите са много скъпите,които са в разни парфюмерийни маркови магазини,но цените там почват от 80 евро за крем,а хубавите са по 150,което си е абсурд за нас.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 634
Изобщо не се усетих, че тази марка се продава чрез каталог. След като каза, се сетих че по сайтовете има доставка на каталози. Права си обаче. Аз също смятам, че Ейвън и Орифлейм не са най-качествени.(въпреки, че вкъщи съм се заринала с Ейвън, но това е защото ми се подарява)

# 12
  • Мнения: 27 524
То и аз ползвам Ейвън и Орифлейм,майка ми ми подарява.Не са чак козметика,която НЕ БИХ ползвала,но не се доверявам за крем за лице или за косата.Ползвам най-вече за тяло разни лосиони.Ив Роше имат и магазини,де,абе не ти ги препоръчвам и това е  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт