Какви са цените в Кауфланд

  • 3 565
  • 42
  •   1
Отговори
  • Smolyan
  • Мнения: 1 398
Привет момичета, вече е обсъждана тема за веригата Кауфланд, но няма мнение от пазарували там. Моля ако сте ходили да споделите вашето мнение. Мислим в събота да пътуваме към Пловдив и понеже не можем да останем заради бебето трябва да бързаме да напазаруваме и да свършим още куп неща. Затова ще ми е много полезно ако споделите дали там наистина е толкова евтино, колкото говорят или е като Метро и Била.
Благодаря предварително   bouquet

# 1
  • Мнения: 763
Евтино е, но е невероятен гъч все още. Супер изнервящо, не можеш да се разминеш с хората, чакаш много време само да влезеш с колата на паркинга, с една дума лудница.

Работи от 7 до 11 вечерта. Изберете някой по-краен час когато сигурно няма да има толкова много хора, или те съветвам да го отложите за по-нататък, за да може стихне навалицата.

# 2
Ние ходихме дапазаруваме в неделя но сутринта рано защото тогава няма много навалица, не всичко е евтино, основно плодове, зеленчуци и месо са евтини но имаи други стоки на промоция зависи какъв момент ще улучите но си заслужава наистина да се напазарува от магазина. УСПЕХ!!! Money

# 3
  • Мнения: 377
Сутрин и вечер може да влезеш без да чакаш 2 часа отвън, но вътре пак е някакава лудница, особено където има разпродажби и наистина много ниски цени. Иначе като цяло в Метро е по-евтино, но Кауфланд все пак е за търговия на дребно. Има и доста големи намаления, но цялата тази истерия ми се вижда малко прекалена. В неделя бяхме решили да отидем към 16.00 и имаше поне 200 човека, които чинно чакаха, отвън на дъжда, за да влязат. Напомни ми за опашките от едно време.  #Crazy
Аз лично не бих чакала, за да вляза в магазин, ако ще и без пари да дават всичко.    Crossing Arms

# 4
  • Мнения: 1 558
 Стоките, които са на промоция са със смешни цени, например грейпфрути - 99 стотинки, кантар за телесно тегло -  7 лева, ориз 1-во качество - 50 стотинки, сирене - 2.20лв. Обаче трябв да си герой, за да влезнеш, опашките са километрични и е някакъв ад - хора, полиция, ленейки имаше онзи ден. Аз вече 5 пъти минавам покрай магазина, при положение, че живея в другия край на града, но така и не се навих да чакам с часове на опашки!

Последна редакция: чт, 16 мар 2006, 13:43 от 'Пепи'

# 5
  • Мнения: 2 476
Някакъв ад е.Пълно е с цигани от махалата дошли да пазарят и всички са с пълни колички и по много, цялата рода пазарува,хем може и в калабалъка нещо да закачът.А все се оплакват че нямат пари.И където погледнеш циганка все е с корем.Е има и мнооооого пенсионери които те блъскат отвсякъде.Аз не виждам чак толкова какво е станало, че народа се реди като през криза,като че ли не са яли и няма да ядат 3 месеца.Баби грабят лук на 45 ст и пълнят чантичките,които не издържат на тежеста и после 7 кила лук на земята се събира,а и домати събираха едни дядовци.А картофите са 80 ст и ужасни,ние си взимаме от другаде на 45 ст и са суперски!Иначе ако се следят офертите има всяка седмица намаление на отделни стоки.НО трябва да влезнеш или много рано сутринта или в такъв час в който няма опашка вън.Ако видиш че има опашка моя съвет е да не влизаш защото вътре ще те смачкат!Има хора колкото за един митинг.А пък и не съм очарована от стоките за бебета там,има само 2 реда с ританки и нищо друго като дрешки.А в Кауфланд в Германия магазина е на 3 етажа и има всичко,а не като тук на 1 етаж и нагъчкано.И друго тази истерия с евтиното няма да е за дълго,този магазин и изобщо веригата в Германия не е от най-евтините!

# 6
  • Мнения: 4 546
Ами цените са определено ниски за  стоките, които са на промоция са със смешни цени, например грейпфрути - 99 стотинки, кантар за телесно тегло -  7 лева, ориз 1-во качество - 50 стотинки, сирене - 2.20лв. Обаче трябв да си герой, за да влезнеш, опашките са километрични и е някакъв ад - хора, полиция, ленейки имаше онзи ден. Аз вече 5 пъти минавам покрай магазина, при положение, че живея в другия край на града, но така и не се навих да чакам с часове на опашки!
какви са тия цени? #Crazy това е друга българия  Shocked

# 7
  • Мнения: 1 446
Ако ще идвате най - малка навалица има в неделя рано сутрин или късно следобед.

# 8
  • Мнения: 1 190
...Баби грабят лук на 45 ст и пълнят чантичките,които не издържат на тежеста и после 7 кила лук на земята се събира,а и домати събираха едни дядовци....

Това съвсем искренно ме резсмя, при нас ще го отварят мисля Април, представям си какво ще е    Joy

...А в Кауфланд в Германия магазина е на 3 етажа и има всичко,а не като тук на 1 етаж и нагъчкано.И друго тази истерия с евтиното няма да е за дълго,този магазин и изобщо веригата в Германия не е от най-евтините!


За това съм съгласна, посещавала съм Kaufland в Германия!

# 9
  • Мнения: 790
трябва да бързаме да напазаруваме и да свършим още куп неща.

Ако времето ви е ограничено, по-добре е да отидете друг път. Аз все още не съм ходила, чакам да премине "предвоенната" навалица. Но когато минавахме оттам миналата седмица беше пълен ужас - коли по булеварда и всички съседни улички, 2-3 патрулки, линейка ит.н.  Умът ми не я побира тази истерия  ooooh!

# 10
  • на село
  • Мнения: 3 842
Малко оффф...


... при нас ще го отварят мисля Април, представям си какво ще е    Joy

А Хасково е по- малко и по -бързо ще се изредят любопитните / да се надяваме де  Wink/.
Иначе когато ходим до Метро в СТ.Загора е доста по -спокойно отколкото в Пловдив,  в Пловдив си е вечно навалица  Wink...

# 11
  • Мнения: 2 047
  Бях в неделя на обяд, реших въобще да не влизам - отвън имаше огромна 4-5 редова опашка, излизаха мангалки с колички пълни догоре и веднага влизаха пак...отстрани се бяха на редили кой от кой от най-известните джебчийки на града..
  За памперсите ми казаха, че били с 10 лв. по евтини отколкото в метро.

# 12
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не знаех, че има Кауфланд в България.  newsm78
В Германия съм пазарувала в магазини от веригата, ама не ми се видя евтино.  Mr. Green

# 13
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Не знаех, че има Кауфланд в България.  newsm78
В Германия съм пазарувала в магазини от веригата, ама не ми се видя евтино.  Mr. Green
Има, ама те прилагат някаква друга стрятегия и не започват от столицата.......това с ниските цени е за "заблуда на врага" в началото...няма как да не се нормализират после Laughing

# 14
  • Мнения: 4 546
Не знаех, че има Кауфланд в България.  newsm78
В Германия съм пазарувала в магазини от веригата, ама не ми се видя евтино.  Mr. Green
Има, ама те прилагат някаква друга стрятегия и не започват от столицата.......това с ниските цени е за "заблуда на врага" в началото...няма как да не се нормализират после Laughing
и аз така си мисля.
м8у другото, билла май също пробваха първо в по-малките градове.

Общи условия

Активация на акаунт