Бурканчетата на Хип

  • 1 243
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 811
Здравейте, мами  Simple Smile
Искам да питам, дали бурканчетата на Хип стават за консервиране на домашни пюрета? Преди време бях чела за бурканчетата на Ганчев нещо, че новите не ставали. Ама аз като не знам как са изглеждали старите, идея си нямам какви трябва да са  Blush Та значи имам няколко на Хип и ми се иска утре да забъркам на малката домашно тиквено-картофено пюре и да го сложа в хладилника. Само се чудя капачките дали ще успеят да вакуумират? Споделете малко опит, моля  Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 089
не  Naughty, няма да се вакумират. Единствено мисля, че все още само бурканчетата на Ам-ам са с капачки, които могат и в последствие да се употребяват

# 2
  • Мнения: 7 640
и на Hello стават.
Значи- новите на Ганчев са като на Хип. Капачките са еднократни- отвътре има гума, която е била течна в момента на затваряне. Втвърдява се по резбата и край, после никога не съвпада по същия начин или се деформира.
На мен лично успешно са ми се вакуумирали на Ганчев бурканите, но и някои от тях са изпускали и много се ядосвах да изтеклия материал.
Т.е. няма гаранция и по-добре не рискувай.

# 3
  • Мнения: 5 299
Аз съм правила така, забърквам пюре, сипвам го в буркан4ета от Хип, и мушкам в камерата. Peace няма кво да им се вакумира там. ПО-скоро пре4и акос е стерилизират - така мисля. bowuu

# 4
  • Мнения: 7 640
да, ама картофи не става да замразяваш

# 5
  • Мнения: 35 951
да, ама картофи не става да замразяваш

става, хитрината е как да го размразиш - слагам ги на водна баня и ги сгорещявам много, ама наистина много, като ги бъркам от време на време
за микровълнова не знам дали става, защото няма и не съм опитвала

# 6
  • Ruse
  • Мнения: 390
диди нестават за вакумиране-ве4е пробвах оба4е за камерата виж несъм се сещала newsm78

# 7
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Стават само тези които са с винт, май на Ам-Ам са с винт  newsm78

# 8
  • Мнения: 811
Хмм  Thinking
Май наистина няма да рискувам с вакуумирането. Ще ги бутна в камерата, както предложи 4baby   Hug   bouquet А за сега други бурканчета нямам, само няколко на Хип съм купила, все още сме в началото на захранването  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 344
Използвам бурканчетата на Хип за замразяване в камерата. Нямам никакви проблеми с яденето дори и на картофите.

# 10
  • Мнения: 27 524
На Хип  не стават.При нас никое от тези бурканчета не стават,изобщо не може.Хвърлят се. Sad

# 11
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
на Ам-ам и Мандев бурканчетата стават за тази цел; всички останали не

# 12
добре че видях темата бях сигурна че бурканчетата на Хип нестават за консервиране на домашни пюрета и ги хвърлях но свекървата като ги видя каза че щом се затягат хубаво значи ще се вакумират и сега имам към 20-30 безполезни бурканчета

# 13
  • София
  • Мнения: 15 216
Понякога се вакуумират, но в повечето случаи-не.
Ползвала съм такива бурканчета само за случаите, когато съм давала съдържанието на следващия ден. Един ден престой на невакуумирано пюре в хладилника няма да навреди. Но ако искаш да даваш пюрето по-нататък-по-добре не рискувай.

# 14
  • Мнения: 163
Не стават не може да се вакумират добре по добре ги хвърляй

Общи условия

Активация на акаунт