доиде ми цикала,а все още кърмя

  • 1 355
  • 23
  •   1
Отговори
дойде ми цикъла ,а все още кърмя.това според въз нормално ли е?не се разбирам много с мойта лекарка затова ви моля въз за помощ.Сина ми е на 5мес. и 3сед. Имам и още един въпрос кога се правят първите изследвания,като следя темите разбирам че вече е време да ги правим.
Благодаря ви предварително

Последна редакция: ср, 15 мар 2006, 19:25 от Бу

# 1
  • Мнения: 3 447
На мен цикъла ми дойде, след като спряха лохиите и оттогава редовно Sad Все още си кърмя, явно това за кърменето и липсата на цикъл не важи 100%.
За изследванията - на 6 месеца се правят.

# 2
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Много даже е нормално Simple Smile
Цикълът ми се възстанови 8 месеца след раждането, 2 години по-късно още кърмя.
На много майки им се възстановява цикълът между 40 ден и 1,5 години след раждането - много е индивидуално и зависи от ген, честота на кърмене и прочие - но при всички случаи не пречи на кърменето по никакъв начин.
Първите изследвания се правят след навършени 6 месеца на детето (питаш за детските, нали?)

# 3
  • Мнения: 1 173
За какви изследвания говорите?

# 4
mnogo vi blagodarja za barzija otgovor,ve4e sam po spokoina.Vazhi6tavam ti se за това 4е о6те кърмш .става дума за бебешките изследжаниа за хомоглобин и т.н.

# 5
  • Мнения: 1 722
Моят цикъл дойде 3м. след раждането. Просто като че ли в тези дни количеството кърма намалява ... но после пак се възстановява.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 787
Моят цикъл се възстанови 7 месеца и половина след раждането.По-редовен и от преди.Все още си кърмя Laughing
А изледванията се правят на 6 месечна възраст на бебето.

# 7
  • Мнения: 922
И при мен се започна след 3-тия месец. Цикълът ми е изключително точен, но бебка ми се сърди първите 2-3 дена - много се нерви, дърпа се от гърдата, мрънка и т.н. Но все пак това трае само 2-3 дена, с повече търпение го преодоляваме...
А за изследванията - кръвна картина и урина на 6 месеца, след това на годинка, после на 2, на 3 (при нас на 3г (на Вальо) ни направиха допълнително и чревни изследвания)...
УСпех Grinning

# 8
  • Мнения: 498
и на мен преди няколко дни ми дойде Cry
4 месеца след раждането- много съм тъжна даже, ама няма как....

# 9
  • Мнения: 266
На мен цикъла ми дойде, след като спряха лохиите и оттогава редовно Sad Все още си кърмя, явно това за кърменето и липсата на цикъл не важи 100%.
За изследванията - на 6 месеца се правят.
При мен също.Все още кърмя-скоро ще станат 8 месеца.Цикъла ми е абсолютно точен.

# 10
  • София
  • Мнения: 2 164
Дойде ми шест месеца след като родих. Кърмя. Не съм забелязала Емма да суче с неохота или да не иска да суче в този период.

# 11
  • Мнения: 180
Цикъла ми се възстанови 7 м. след раждането.Не забелязах бебоцка да е раздразнителна,но следващия път ще следя

# 12
  • Мнения: 411
За какви изследвания говорите?
За пълна кръвна картина на бебето..поне аз така разбрах.Тук има практика да се изследва на 6м.Проследяват се основните показатели,но най-вече се набляга на Хемоглобина.

# 13
  • София
  • Мнения: 154
И на мен ми дойде, когато детето беше на 8 месеца, а все още кърмя.

# 14
  • Бургас / Славейков
  • Мнения: 735
Здравей "не се притеснявай че докато кърмиш ти е дошло рано или късно щеше да ти дойде на мен също ми дойде някъде към 5 месец докато кърмех малката си хапваше и докато бях в цикъл но това зависи вече от детето.

Общи условия

Активация на акаунт