здравейте, незнам нищо

  • 1 554
  • 16
  •   1
Отговори
  • София, България
  • Мнения: 5 596
  Confused
Отдавна чета във всички възможни форуми на bg mamma което е ясен признак че биологичния ми часовник е започнал да тиктака Simple Smile
Не мога да се реша момичета...
Вече съм на 26 . Проблемът е че не съм някак вътрешно убедена Sad
Имам много отговорна работа в международна фирма.. всяка година става все по-отговорна и все по-добре платена  Wink
За съжаление няма кой да ме замести. Понякога съм се чудела недай си боже да си счупя крака какво ще стане? За 4 години не съм отсъствала 1 ден болнични ... свикнах ги супер удобно. Направо съм като машинка  Grinning
Страх ме е че като се освестя и ще е прекалено късно ooooh!
и специални поздравления на Хера за модераторския пост!

# 1
  • Мнения: 275
Имаш още много време. Чуството само ще дойде. Поне при мен така беше. Аз чаках на таткото да му дойде чуството:)))
Щом засега работата ти харесва повече от гледане на дете .... страшно няма. Ако до 10години не е дошло желанието ... тогава вече се замисли  newsm78 newsm78 newsm78

# 2
  • Мнения: 1 950
Скъпа мона лиза, време имаш но то не е безкрайно. А колкото до това, че няма кой да те замести, не го мисли, незаменими хора на този свят няма. Явно още си на вълната работа, кариера. Ще дойде момента, когато това вече няма да е така. Бъди търпелива. Laughing

Успехи  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 376
Вече съм на 26 . Проблемът е че не съм някак вътрешно убедена Sad

Ами аз ако бях на теб, щях да изчакам да се убедя. Така де, на 26 години е прекалено рано да разсъждаваш, че трябва да бързаш да не изтървеш и последния влак. Не се чувствай виновна за това, че се наслаждаваш на добре платената си и престижна работа - човек трябва да опита от всичко от живота. Аз също съм на 26, само че моите вътрешни усещания са други. Аз чувствам, че вече работата и кариерата не могат да ми донесат онова удовлетворение, което ми носеха преди години. Почнала съм да гледам много силно към дом, семейство, деца... Имам вътрешната потребност просто. Но ако не се чувствах така, (почти) нищо нямаше да може да ме накара да тръгна да правя деца.

# 4
  • Мнения: 174
Цял живот ще работим, но детеродния ни период е по-кратък от 1 живот....

# 5
  • София
  • Мнения: 8 932
Единственото за което няма кой да те замести е раждането на собственото ти дете. Иначе аз съм в подобно положение, но ето вече втори път съм бременна, изчакаха ме първия път да се върна, знам че ще ме чакат пак. Не съжалявам, че взех решението да родя и сега пак съм бременна. Успех каквото и да решиш.

# 6
  • Мнения: 2 120
На твоите години също правех кариера, без да се усетя станах на 36 и сега е мнага трудно да забременея. Все пак помисли не можеш ли като съвременна жена да ги съчетаеш и двете. има хиляди такива случаи.

# 7
  • Мнения: 7 640
най-глупавата причина да отлагаш забременяване, е да се оправдаваш със служебни ангажименти. Ако си открила човекът, действайте! А то и не винаги става от раз luvbed

# 8
  • Мнения: 203
Явно на този етап за теб кариерата по-важна и то няма нищо лошо и при мен беше така. Според мен ако сега имаш бебче няма да изпиташ това огромно щастие, имам за съжаление такъв пример - раждане на дете по задължение..сега няма семейство, само работа...и детето нещастно... Така че до 30-32 имаш време, но непременно си направи профилактични изследвания и преглед и се консултирай с лекар. Защото наистина при някои жени с възрастта намаляват шансовете..Омъжих се на 32, родих на почти 37 и пак, бих мога да ти пиша още, ако те интересува пиши на лични!

# 9
  • Мнения: 747
Мона Лиза, не си на чак толкова много години, но хората са толкова различни. Аз лично бях на 27, когато нещата тръгнаха към бебеправене, и така.. . близо 11 години.
Можеш да си сигурна, че приоритетите сами ще се наредят, и почти съм убедена, че когато забременееш ще се смееш, като си спомниш колко си "миляла" за работата си. И няма незаменими хора. На мен още ми е смешно, като си спомня, как преди само 3 седмици, когато се наложи да постъпя в болница, докато в едната ми ръка се вливаше някаква система, с другата дращех по някакви документи, с които друг нямало как да се справи. Да, "незаменими" сме, това е наша нелепа илюзия!
Изкуплението "кариера" нищо не струва.  comp03

# 10
  • Мнения: 235


  Времето минава доста бързо. И аз правих кариера и отлагах. Чаках и първият ми съпруг да стане готов. Е, сега когато искам много се оказа, че не ставало толкова бързо и на момента. Ти можеш да прецениш сама кога е най-добре за теб, но знай че в един момент годинките започват да имат значение - колкото и да не ни се иска да е така.

# 11
  • Мнения: 242
Аз съм на 25 и вече също почвам да мисля дали не е време за бебе. Също имам хубава работа, но съм убедена, че когато почувствам, че наистина искам бебе няма да ми пука за работа, защото мисля, че няма нищо по хубаво от това да родиш

# 12
  • Мнения: 104
След като си в този форум, значи си готова за бебе. А както казват някои от момичетата, при добро желание, двете неща могат да се съчетаят. По-добре е да започнеш с опитите сега, за да не стане късно после.
Но решението взимаш ти!

# 13
  • София, България
  • Мнения: 5 596
и на мен така ми се струва... че първо човек се подмотва а после вече може да е твърде късно.
 #Crazy
Незнам как намирате сили да зарежете работата  Tired
Обичам да чета всичките ви теми във форумите защото много се радвам на това, което констатирах - ново поколение от готини, красиви и активни мами  bouquet
Радвам ви се наистина. Една приятелка работи в телевизия и наскоро даже снимаха любопитка за интернет пространството и размяната на информация и подкрепа при бъдещите и настоящи майки. Било цяло явление  Mr. Green
....ето така запълвам работното време Laughing

# 14
  • тук-там
  • Мнения: 5 690
Изглежда имаш доста свободно време в работата  Wink ... щом си тук, значи си готова за бебче! Успех!

Общи условия

Активация на акаунт