За бебефоните

  • 758
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 257
    Знаете ли колко е живота на един бебефон? Аз имам Philips от преди 2,5 години, който от едно известно време  доста " криви" звука. Мислех си дали е от батериите ( дали изобщо могат да се сменят???), дали е повреден или толкова му е бил живота... Какво се случва с вашите бебефони след няколко години употреба?

# 1
  • на село
  • Мнения: 3 890
Аз имам Philips, ето този модел:
http://get.bg/catalog/product_info.php?cPath=2_339&products_id=8588

Разбира се, че могат да се сменят батериите,че то моя с едни батерии издържа мах. 3-4 дни, аз си го карах повече на адаптер.
А и моя вече е почти на 2 години.

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Моя също е Филипс и си работи чудесно вече година и четери месеца

# 3
  • Мнения: 257
Разбира се, че могат да се сменят батериите,че то моя с едни батерии издържа мах. 3-4 дни, аз си го карах повече на адаптер.

Моят изглежда абсолютно същия! Само че аз до ден днешен не съм сменяла батерии! Thinking Ти вероятно ползваш обикновени батерии, а моите се сомозареждат когато го оставиш... Аз когато съм го отваряла моите батерии са увити в черна опаковка и изобщо не се виждат. А именно те не знам дали се сменят... Май ще звънна в някой магазин, където се продават тези бебефони.

# 4
  • Мнения: 1 298
Пиши после за какво става въпрос с тия бебефони  People Angel
Аз ще трябва да си купя някакви а незнам на какво да се спра.

# 5
  • Мнения: 2 959
На мен ми подариха такъв, но не сме го изполвали. Само му извадихме батериите и сега си го имаме за спомен, или за нечие бебе подарък.

# 6
  • Мнения: 252


Разбира се, че могат да се сменят батериите,че то моя с едни батерии издържа мах. 3-4 дни, аз си го карах повече на адаптер.
А и моя вече е почти на 2 години.
thumbsup

# 7
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Какво означава, че "криви" звука?
Аз имам Филипс от година и 9 месеца- не е мръднал. Мисля, че направо и второто може да изгледа (ако тогава не си взема този с камерата)
А за батериите- според мен момичето говори за вградените батерии, а не за обикновените, за които е логично, че може да се сменят.

# 8
  • Мнения: 257
Какво означава, че "криви" звука?

  Означава, че звукът, който се чува не е говор или плач, например, а някакъв деформиран такъв и само разбираш, че бебчо  се е събудил, но не разбираш дали реве или си бърбори.
   Иначе ми казаха да го занеса направо в сервиз и там щели да ми кажат на какво се дължи. Излиза, че самите продавачи не са съвсем наясно по  въпроса с батериите, които пък са много важни за един бебефон. Като имам повече инфо, ще кажа, дано ви помогна в евентуалния избор.

# 9
  • Мнения: 10 758
Моя също е Филипс и си работи чудесно вече година и четери месеца
И моя също Peace

# 10
  • Мнения: 35 988
аз имам този и го ползвам вече 5 години без проблем  и без смяна на батерията - има зарядно и адаптори, не съм хващала таксита или други бебефони! http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=91_94&products_id=1850

Общи условия

Активация на акаунт