Планово секцио при Д-р Бейлерян - Майчин дом, Варна?

  • 4 040
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 38
Искам да попитам някоя от мамите, които са раждали тази година с планово секцио при Д-р Бейлерян. Знам, че тя не работи със Здравната каса, но ме интересува, ако решиш да раждаш при нея с планово секцио, трябва да си платиш пълната сума по ценоразписа на Майчин дом или се приспада сумата, която Здр.каса покрива?
Колко дни преди термина запланувахте датата?
В същия ден ли ви приеха или по-рано, за да ви направят изследванията?
Ако всичко е нормабно, колко дни е престоя?
Благодаря!

# 1
  • Мнения: 670
Чувала съм доста негативни мнения за Д-р Бейлерян и не само от жени раждали при нея, а и от специалисти гинеколози. Д-р Бейлерян до преди няколко месеца беше правила само 4- 5 самостоятелни Sectio Caesarea, а опита е много важен при тази операция.
Аз ти препоръчвам Доктор Капка Атанасова от Майчин Дом. Тя е страхотен специалист! Капка Атанасова ме оперира когато бях бременна извънматочно. Следи ме месеци наред, окуражаваше ме, съветваше ме и благодарение на нейния професионализъм забременях отново и родих прекрасно момиченце.

# 2
  • Мнения: 2 381
Искам да попитам някоя от мамите, които са раждали тази година с планово секцио при Д-р Бейлерян. Знам, че тя не работи със Здравната каса, но ме интересува, ако решиш да раждаш при нея с планово секцио, трябва да си платиш пълната сума по ценоразписа на Майчин дом или се приспада сумата, която Здр.каса покрива?
Колко дни преди термина запланувахте датата?
В същия ден ли ви приеха или по-рано, за да ви направят изследванията?
Ако всичко е нормабно, колко дни е престоя?
Благодаря!
Родих тази година с планирано SC в МД, но не при въпросния специалист.Изследванията ми ги направиха 7 дена преди назначената дата, която беше 6 дни преди термина ми.Изписаха ни на 5-ия ден.
SC беше 850 лв, ЗК ти поема престоя в клиниката.Мъжът ми плати в деня преди изписването.
Желая ти успех и здраво бебче!  bouquet

# 3
  • в стаята
  • Мнения: 469
Чувала съм доста негативни мнения за Д-р Бейлерян и не само от жени раждали при нея, а и от специалисти гинеколози. Д-р Бейлерян до преди няколко месеца беше правила само 4- 5 самостоятелни Sectio Caesarea, а опита е много важен при тази операция.


Аз знам за оперирани от нея преди повече от година newsm78

# 4
  • Мнения: 9
Аз родих преди 2 месеца при д-р Бейлерян и трябва да те успокоя.Тя е невероятна ..... Такива грижи към мен рядко някои лекар е проявявал.Секциото мина перфектно малкия се роди без проблеми.Беше изключително бързо изваден което е много важно за плода.След раждането  бях през цялото време наблюдавана от нея.Не допусна никакви усложнения.Белега който ми остана вече след втория месец започна да избледнява.Желая ти леко раждане в сигурни ръце си попаднала.

Общи условия

Активация на акаунт