Eдин въпрос за захранването след ...

  • 415
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 190
разтройство.
Малката имаше точно 2 седмици, ама точно - така и никой не каза точно от какво беше /аз мисля, че от зъбки/ както и да е, въпросът ми е как да захраня сега, понеже бяхме спряли пюрета и каши.
Давах й Лечебната храна на Хумана и едно домашно пюре от ориз и моркови, в последствие и Al 110 на Нестле, от вчера обаче сме отново на Милумил.

# 1
  • София
  • Мнения: 9 850
Ако вече ядете попара,може да и дадеш с шипков чай,но без масло.На обяд мисля че може пюре от моркови,ориз,картофи.За следобедна закуска не съм сигурна какво,но май трябва да е без мляко.

# 2
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
И Руми мин.мес. беше с такова разстройство от зъбките.Яде почти 3 седмици само леч.хумана и сухари.След като й мина не съм захранвала по специален начин,просто й върнах старият режим.Ама дали е правилно,незнам newsm78

# 3
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Питай педито, мисля, че има някакво захранване

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Моето дете до вчера също беше с разстройство 6 дни.И аз не разбрах от какво е, беше си весел и жизнен.Изчетах много информация за захранването и основното е, че след разстройство, поне 7 дни трябва да продължава да му се дава от храната която е ял по време на разстройството.Червата били много чувствителни първите 7 дни и при най-малката грешка, разстройството можело да се върне.

Общи условия

Активация на акаунт