Номинация за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето! - 17

  • 70 113
  • 363
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 29 254
Благодаря за темата!
В очакване на нови бисери на некърмещите за кърменето!

Ако не знаете - кърмените момчета щели да получат психически увреждания /съседката ми, която нито е кърмила, нито някога си е къпала децата - това не било нейно задължение/!

# 2
  • Мнения: X
Бисер, но не нов - наскоро лекарка УНГ ми каза, че трябвало да отбивам вече детето (на 1 г. и 9 м.), да не чакам лятото, през лятото не се отбивало. След това друг лекар в ИСУЛ ми се подигра, че съм пила антибиотик, докато кърмя (явно не беше чувал, че има съвместими с кърменето лекарства, защото му беше много смешно, той, антибиотикът, си минавал в кърмата). После отказа да ми изпише лекарство, от което вероятно имам нужда, заради кърменето (лекарството е съвместимо). Повече никога няма да си отворя устата за кърменето пред лекар.

# 3
  • NE
  • Мнения: 10 999
Lеxie Благодаря за темата.   bouquet
Месец след раждането ми премахнаха жлъчката зареди много тежки кризи. Докато чаках датата на операцията ме бухаха с какви ли не несъвместими лекарства дори и да настоявах че кърмя. Откровено ме лъжеха дори. Само педиатърката (при една от кризите дойде да ме види в спешното) и хирурга, който ме оперира се съобразиха.
Natali_ За съжаление има около мен майки, които отказват да кърмят в един момент защото цититам " ми то може да иска да суче още много време". Stop Вярвам, че отбиването трябва да се съобрази изцяло с желанието на детето.
Мраве И аз не го разбирам това да не се отбивало лятото, а на една позната мед.сестра дори лекари я убедили да отбие. После бабата на детето ми каза какъв ад е било това отбиване. ooooh!

# 4
  • Мнения: 3 248
Аз напоследък се шокирам, когато сравняват кърмененто с ходенето по нужда или дргу дейности свързани с половите органи. Тъжно е.

# 5
  • Мнения: 1 298
Ако не знаете - кърмените момчета щели да получат психически увреждания /съседката ми, която нито е кърмила, нито някога си е къпала децата - това не било нейно задължение/!

Е как да не знаеме?  Mr. Green То това е първото и основното, което трябва да откаже мъжките майки да кърмят повече от екзистенц-минимума. Съкън. Най-, най-страшно нещо винаги е било, и си остава,  дългокърменето на момченцата.

# 6
  • NE
  • Мнения: 10 999
Не вдявам как може да се прави сравнение между половете на кърмаче. Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 1 298
Не вдявам как може да се прави сравнение между половете на кърмаче. Rolling Eyes

Ти май от скоро четеш тука. В предишни теми е установено вече и е извън всякакво съмнение, че кърмакът ще стане цицоман и няма отърване. За момичетата историята мълчи. Така че, има значение полът на кърмачето - след 7-8 месец особено. Предполагам, на 7-8 месеца кърмачето започва да се превръща в истински Мъж и трябва много да го пазим.

Извинете тъпия ми хумор. Но толкова пъти се е предъвквало това за цицомана (каквото и да значи), че вече и аз започвам да се замислям дали не е пък вярно.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 174
Когато съобщих, че съм се спряла на ел.помпа Медела, ми казаха :"Аууу, ма защо ще се набутваш с толкова пари, така, като те гледам няма да кърмиш."

# 9
  • NE
  • Мнения: 10 999
Кармелита Истина е че от скоро ви чета.  Blush
Напоследък ми се случва доста бисери да чувам по повод кърменето.
Това с кърменето и цицоманията 100% ще е така. Joy

# 10
  • Мнения: 633
Това за цицоманията е вярно, мъжът ми е такъв с главно Ц  hahaha

# 11
  • Англия
  • Мнения: 1 006
 Не виждам нищо лошо момчетата ни да станат цицомани, може пък дългокърмените момичета да стават хомосексуални...

# 12
  • Мнения: 6 300
Не вдявам как може да се прави сравнение между половете на кърмаче. Rolling Eyes
Все пак зависи на колко години е кърмачето, ако е 7-8 годишно...... /рядкост е, но има и такива случаи/.

# 13
  • Мнения: 29 254
Ох, сетих се малко встрани от темата... Моята съседка не рискувала да изаква бебето с термометър /имало запек/, защото било момче и щяло да му хареса.... ooooh!

# 14
  • NE
  • Мнения: 10 999
Аз имам в предвид нормална възраст за кърмаче. 7-8  години не е нормална възраст. Peace

Общи условия

Активация на акаунт