детска PC игра

  • 1 200
  • 9
  •   1
Отговори
  • виртуално
  • Мнения: 2 842
Вчера ми дадоха тази игра и съм много доволна. Вярно, че е на английски, но пък пъзелите и цифрите са си универсални. Бях много учудена, че на дъщеря ми и трябваха точно 5 минути за да схване как се работи с мишката.
Ако някой има нещо подобно на български - нека даде адреса.
http://www.paxtoncat.com.au/

# 1
  • Мнения: 6 029
аз имам много подобни вкъщи, но всичко е на английски:(

# 2
  • София
  • Мнения: 39 715
и аз нямам игри на български. Иначе щерката много добре се оправя с мишката. Имаше някаква игра с някакво мече ... разхойдаш го по екрана и то яде разни плодове. И сега се за нея си мрънка Wink

# 3
  • Мнения: 1 264
Моят син играе на Буквенка и вече научи  всички букви и почти се научи да прави срички Grinning  Grinning  сега на тая игра гледаше тъпо и не можеше да разбере защо А е буквата на Ябълката и т. н. Grinning  Grinning

# 4
Цитат на: aq_kiara
Моят син играе на Буквенка и вече научи  всички букви и почти се научи да прави срички Grinning  Grinning  сега на тая игра гледаше тъпо и не можеше да разбере защо А е буквата на Ябълката и т. н. Grinning  Grinning

на колко годинки е сина ти? Моят навърши и пет и се чудя още за тази буквенка?

# 5
  • Мнения: 1 264
Цитат на: Руми
Цитат на: aq_kiara
Моят син играе на Буквенка и вече научи  всички букви и почти се научи да прави срички Grinning  Grinning  сега на тая игра гледаше тъпо и не можеше да разбере защо А е буквата на Ябълката и т. н. Grinning  Grinning

на колко годинки е сина ти? Моят навърши и пет и се чудя още за тази буквенка?

На четири Grinning Имаме я от няколко месеца и съм много доволна Grinning С нейна помощ е на път да се научи да чете сам Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 39 715
я кажи коя точно е тази игра, че и ние да я пробваме. Дияна за сега само на една играе.

# 7
# 8
  • София
  • Мнения: 39 715
прочетох Wink ако ня я намеря в магазина, ще ми направите ли едно ISO? Wink

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 123
и аз съм много доволна от Буквенката - имаме я откакто я пуснаха. Продава се във почти всички книжарници и си заслужава.

Общи условия

Активация на акаунт