Пелени и гащички за многократна употреба - 17

  • 131 906
  • 750
  •   1
Отговори
# 390
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Върти ми се в главата, че някой използваше ето това , но може и да бъркам.

Аз лично ползвам клечка за зъби.  Grinning

# 391
  • Мнения: 106
Айй, благодаря много! Този сайт го бях забравила, че съществува smile3538 .
Иначе аз чистих с "шиша" на един гребен, еднаква ни е "технологията" горе-долу Simple Smile

# 392
  • Варна
  • Мнения: 759
Върти ми се в главата, че някой използваше ето това , но може и да бъркам.

Аз лично ползвам клечка за зъби.  Grinning
Аз ползвам такова Simple Smile Не знам колко по-бързо става от клечка за зъби или игла, но върши работа.

# 393
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Записвам се тук инспирирана съм от Пусикет  Hug.
Изчетох всичко, но хич не съм сигурна дали ще се справя и се чудя какво да купя като вид и бройка за проба.

# 394
  • Мнения: 751
Здравейте,
може ли да попитам дали някой от вас случайно не знае от къде мога да се снабдя с подложки за пелените Pop-In Dream Dri v.3?

# 395
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Много стар модел. Не мисля, че има от къде да се намерят, освен в някоя английска група ( и то с голям късмет).
Закопчаването на подложките прилича на това на V1, но не знам дали са съвместими. newsm78

# 396
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз си чакам поръчкта да видим какво съм избрала Simple Smile .

# 397
  • Мнения: 13
Момичета здравейте.Налага ми се да пробвам многократни пелени тъй като от памперсите много започна да се подсича дупето на бебето.Имам момиче на годинка почти,но от движението,положението е страшно вече.Предложете ми нещо хубаво и колко броя трябва да взема,нова съм в това и нищо не разбирам от подложки итн.Благодаря

# 398
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Малко трудно ще е да дадем конкретни препоръки.
Установено ли е малката от какво точно се възпалява? От мокрото, от материята?
Естествените материи държат мокро и ще трябва да се сменят по-често. От типа "Всичко-в-едно" (АIO) Blueberry и Grovia имат много добри предложения с памук.
Джобовете са със т.нар. "сух слой", който най-общо е направен от полар. Евтините (китайски) джобове дразнят по-чувствителни кожи.
В Пелени.бг по едно време предлагаха копринени подложки, които се водеха подходящи за раздразнена кожа.
От там също може да вземете и тестов пакет с различни видове пелени, с който може да прецените кой вариант е най-подходящата за вас.
Иначе за броят, в дете над годинка, аз бих започнала с 10-15.

# 399
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Калей а за дете на 9 месеца каква бройка е нужна според теб.
Аз съм поръчала 8 смартботъмс 3.1 aio, 3 лениламб фиттед, 2 pul covers на лл и 1 вълнени гащи на дисана. Това е за проба като вече обмислям какво още да поръчам.
Практикувам и ЕС метода.

Последна редакция: вт, 14 фев 2017, 09:21 от Две в едно ;)

# 400
  • Мнения: 751
Момичета здравейте.Налага ми се да пробвам многократни пелени тъй като от памперсите много започна да се подсича дупето на бебето.Имам момиче на годинка почти,но от движението,положението е страшно вече.Предложете ми нещо хубаво и колко броя трябва да взема,нова съм в това и нищо не разбирам от подложки итн.Благодаря

Аз наскоро препоръчах на приятели тоя комплект

# 401
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Този пакет го гледах на доста места го предлагат. Close parent pop in мисля се водят две в едно и четох добри ревюта за тях.
Аз се чудя дали да взема покет или да си продължа само с всичко в едно.
Като марки искам да пробвам блубери бумгениус и тотсботс.
В Швеция най популярни са прегънати пелени и коверс и гдайпер което е вид хибрид доколкото разбрах.
Някой ползвал ли е на смартботъмс дрийм дайпера?

# 402
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Pop-in са прекрасни пелени, Gdiapers (в Европа по-често се срещат като Gnappies) - също, но не пасват на всички.
За това винаги препоръчвам първоначално да се купуват по една - две от вид.
Прифолди+кавъри не са много добър вариант за вече прохождащо/лазещо дете.
За бройка ми е много трудно да кажа точно. Зависи колко често ще се сменят, как ще се перат и сушат.
Както писах и по-рано - аз бих започнала с 10-15, ако вече съм си избрала система.

# 403
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Калей а ти какво ползваш ?

# 404
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074
Горе-долу имам от всичко по малко.
Pop-in, Grovia O.N.E. и хибрид, Gnappies, тези ползвам основно. Имам още китайски джобове, Charlie Banana, Wonderoos, Rumparoos и разни други.

Общи условия

Активация на акаунт