Кога проходихте?

  • 1 032
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 177
Няма да крия причината, поради която првя тази тема - беба още доста неуверено се клатушка.  newsm78.... а свекървата все подхвърля "Ми той моя вече ходеше на тази възраст"... е, все едно - нали е и мое дете  hahaha.  Та затова ми се ще да разбера когасапроходили вашите бебчовци. Знам, че не е правилно да се сравняват бебчетата, новсеки го прави - съзнателно или не.

# 1
  • Мнения: 1 446
И аз съм чевала за "проходили деца на 7 месеца" - пълни глупости. Детето ми проходи на 1г. 1 седмица без минута е седял в проходилка. От навършени 9 месеца ходеше като е хванат под мишниците.

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Дени проходи на 10м, а Васи - на 11. Само не разбрах за къде бързаха толкова. Аз съм проходила на 14м, а баща им - на 13. Няма никаква зависимост ми се струва. Беба ще проходи, когато е готова, не по-рано.

# 3
  • Мнения: 27 524
Аз проходих отдавна,а Криско още не е  Grinning

# 4
  • Мнения: 364
сама проходи на 1г. и 3 месеца - стабилно и без падания, но 3 месеца преди това здраво тренираше покрай мебелите и стената, а проходилка не сме използвали   Grinning 

# 5
моето детенце проходи на 1 година и 3 месеца. Просто тогава й беше дошло времето. Проходи от раз, та като тръгна - няма спиране. За миг не съм се притеснила. Не те съветвам и теб. Вярно в началото все ходи на пръсти, чак да ти стане чудно как го прави, ама сигурно така й харесва, по - удобно й е.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Аз на 10 месеца, Ния още няма изгледи Sunglasses

# 7
  • Мнения: 3 042
Дъщеря ми проходи на 1г2м, а синът на 1г3м.

# 8
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Я кажи на свекърва ти да се успокои; аман вече от напористи баби smile3511Сори за офф-а, но наистина полудявам от такива амбиции Crazy

Аз лично съм проходила на 10 месеца, но съм паднала, стреснала съм се и близо половин година след това не съм искала да ходя;
моят син е много подвижен, разхожда се, като се държи по мебелите, но все още не е проходил;
не го насилвам, като реши сам, ще се пусне и ще проходи Peace

# 9
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз съм проходила, когато ми е дошло времето. Не вървя прекрасно, обували са ми сводести обуща и сега страдам от това, но бивам.   Crazy

# 10
  • Мнения: 1 493
Силвия и Владимир проходиха в 10-я месец. Не се притеснявай, и вие ще проходите скоро, но след това става страшно ! Здрав кръст и плътно след бебока ! Успех !  Hug

# 11
  • Мнения: 910
Даниела проходи на 1г. и 1 седмица.

# 12
  • Мнения: 177
Силвия и Владимир проходиха в 10-я месец. Не се притеснявай, и вие ще проходите скоро, но след това става страшно ! Здрав кръст и плътно след бебока ! Успех ! Hug
благодаря! надявам се дае скоро...  Laughing а после сигурно ще пищя   Tired

# 13
  • Мнения: 1 059
Моя син проходи на 10 месеца ама си застъпа риказката Wink .На годинка вече тичащр:)

# 14
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Георги проходи на 10м, а аз съм проходила на година и малко.

Общи условия

Активация на акаунт