13.03-19.03- Седмица на нови надежди и сбъднати мечти

  • 1 571
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 133
Здравейте на всички!
 Макар да не пиша редовно винаги чета.Нека новата седмица донесе на всички много любов,радост и повече сбъднати мечти.Аз вярвам че ще дойде и нашия час. newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 1
  • Мнения: 2 120
Добро утро, момичета и честит зимен ден Wink
Дано наистина се сбъднат и станат реалност надеждите ви тази седмица. Е, пролетта все пак ще дойде. Laughing
Главата ми е станала компютър от този секс по задължение, омръзна ми да се пъна и май ще го давам по-кротко/тестове, температури/, шантава работа.

# 2
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Добро итро от снежна Враца.
Сабрина, ми пиши ни по-често, седмичката е за по-развлекателни неща. А ние всички тук сме готини(и скромни) Embarassed, та се надявам да пишеш по-често.
Дара напълно те разбирам. В един момент вече ми беше писнало да се будя и като видя темп целия ми ден тръгваше наобратно. от този цикъл бях решила пак да ме меря темп, защото от няколко месеца не го правя - ми премерих я веднъж и това беше- не ми се занимава.
Айде весела седмица и само добри новини!

# 3
  • Мнения: 56
Здравейте прекрасна седмица и от мен момичета. С някои се познаваме с други тепърва ще се запознаем. Желая ви сбъдване на мечтите през тази седмица и успех на всички в процедури.  Grinning Grinning Grinning

# 4
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Успех и от мен, мили момичета.Утре е моят ден, все пак до сега устисках, стискайте и вие още малко палци.Приятна и ползотворна седмица ви желая изпълнена с положителни емоции и много усмивкииии.  bouquet

# 5
  • Мнения: 1 951
УспеШна седмичка на всички и специално zа Пета  Praynig Praynig

Ва, сега се сеЩам че беШе каzала че пиШеШ и в американски форуми. Може ли да м кажеШ някой от тях, Ще ми е интерсно да раzгледам.

# 6
  • Мнения: 957
Весела и успешна седмичка и от мен. Аз вече не удържам фронта. Температурата ми все да пада и утре, в другиден едва ли ще ми се размине. Толкова се надявах този месец да се е получило. И овулация имаше и пукнат фоликул и лигавица...плаша се от предстоящата снимка на тръбите - не толкова, че ще боли, ами защото часът на истината наближава и ако се окажа със запушени тръби съвсем ще рухна емоционално. Съжалявам,че съм в лошо настроение в началото на седмицата.  Дано вие сте в добро присъствие на духа и това се предаде на мен  Simple Smile

# 7
  • Враца
  • Мнения: 5 185
Марински, аз пишех във форума на fertilityfriend, но той вече е затворен за хора, които не са си платили пари, за да използват софтуера.
срга се прехвърлих, заедно с групичката ми от ФФ в http://www.connected-moms.com/community/index.php, но тук е по-скоро мамешки форум, докато онзи е по-специализиран.
Иначе и http://www.ovusoft.com/forum/Default.asp?cookieCheck=718723269 май е добре направен.
Предполагам ако дадеш търсене на infertility forum ще изскочат доста резултати

# 8
Успешна и щастлива седмица на Всички newsm10
 Специално на Peta  - всички стиската палци  Praynig - успех утре !!!
Elfljo - не се шашкай предварително всичко ще бъде ОК.
     На всички желая много усмивки през настоящата седмица и дано да можем да се похвалим  с хубави новини в началото на другата   bouquet   bouquet   bouquet

# 9
  • Мнения: 1 951
Блгодаря, Ва  Grinning

Еlfljo, горе главата, това е само фаzа, стягай се и давай напред  Hug

# 10
  • Мнения: 471
Здравейте, скъпи момичета! Лека и мноооого успешна седмица от мен! Най-вече стискам днес палци на Peta и се надявам скоро да ни пише, за да сподели щастлива новина!  Hug
elfljo  Hug докато не дойде онази гадина, нищо не е сигурно. Чакаме хубави новини и от теб!

# 11
  • Варна
  • Мнения: 841
Привет и от мен. Тук във Варна времето е ужаснооо смотано, вали сняг...Аз днес ще ходя на ултразвук, имах три фоликула преди месец, които ме притесняват да не станат кисти. Остават ми още няколко дена , може би седмица до толкова дългоочаквания ми цикъл иииииии ще правя инвитро  newsm47 newsm44
Петинка чакам да ми съобщиш хубавата новина smile3521 newsm10

# 12
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Здравейте, момичета да се отчета и тук въпреки че е рано още но все пак е крачка напред към успеха, пък ще видим напред какво ще става.За момента  все още не мога да повярвам, но.............уринния тест е положителен, а стойностите от кръвния са 309.99mU/ml -днес ми е 15-ти ден от трансфера. Ами това е за сега от мен.Целувки на всички които ме подкрепяха до сега и ще продължават да ме подкрепят каквото и да стане.  bouquet

# 13
  • Мнения: 4 324
Чудесна новина Пета Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Аз продължавам да стискам палци !!! Simple Smile Simple Smile

Успех миличка !!!
И да се пазиш!

# 14
  • Мнения: 2 120
Много хубава новина Пета, стискам силно палци.
Elfljo, добре си е температурата, може и да е станало. Не виждам драстично падане. Аз като забременях в дните за лелка Т. ми падна на 37,1 и после пак се качи на 37,2-37,3. Успех.

Общи условия

Активация на акаунт