Отговори
  • Мнения: 287
Имам удоволствието да ви поканя на първия час по пилатес във фитнес "Ареа", който се намира на бул." Княгиня Мария Луиза" 75 /това е съвсем близо до "Лъвов мост"/. Фитнесът отваря след основен ремонт, а залата е голяма и приятна. Не е необходимо предварително записване.
Както вече писах в заглавието, посещението е безплатно!

Ако имате някакви въпроси, не се притеснявайте да ги зададете.
Посетете и интернет страницата www.pilatess.hit.bg

Поздрави! Simple Smile

Последна редакция: пн, 13 мар 2006, 10:40 от krassym

# 1
  • Мнения: 1 639
Въпрос- кога ще има пилатес и в Казанлък?  Simple Smile

# 2
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Е, дано този път вече да успея да дойда, че е срамота вече Embarassed

# 3
  • Мнения: 287
Въпрос- кога ще има пилатес и в Казанлък? Simple Smile
Щом има толкова желаещи, ще дойдем и в Казанлък. Нали жените там се славят с голяма хубост, та може и ние да намажем покрай вас Simple Smile

Е, дано този път вече да успея да дойда, че е срамота вече Embarassed
Сигурна съм, че няма да съжаляваш Simple Smile

# 4
  • Мнения: 1 195
Имам удоволствието да ви поканя на първия час по пилатес във фитнес "Ареа", който се намира на бул." Княгиня Мария Луиза" 75 /това е съвсем близо до "Лъвов мост"/. Фитнесът отваря след основен ремонт, а залата е голяма и приятна. Не е необходимо предварително записване.
Както вече писах в заглавието, посещението е безплатно!

Ако имате някакви въпроси, не се притеснявайте да ги зададете.
Посетете и интернет страницата www.pilatess.hit.bg

Поздрави! Simple Smile
Simple Smile
 супер:)
а по принцип фитнеса там дамски ли е? Може ли да ми кажеш как се плаща за посещение има ли карти ?
МЕси предварително:)
а с какво е нужно да си облечен за да играеш Пилатес че съм много боса в тия работи:(

# 5
  • Мнения: 287
Здравей!
Фитнеса доколкото знам е смесен. За всеки случай, днес ще питам пак. А на заниманията по пилатес /които се преовеждат в отделна зала за групови занимания/, до сега не са идвали мъже:)
С изключение на това безплатно занимание в четвъртък, за което става дума, другите единични посещения ще са по 4 лв., а съответно за закупуване на карти има отстъпка.
Пилатеса се играе със спортни дрехи, които са ти удобни и не ти стягат. Аз винаги играя боса, но ако така не се чувстваш добре, можеш да си по чорапки или с маратонки.
Упражненията са подходящи както за хора, които са в добра спортна форма, така и за такива, които не са тренирали отдавна. Няма опасност от травми и не се натоварват ставите, защото голяма част от упражненията се изпълняват в легнало положение. Музиката е много приятна и определено след това ще се чувстваш освежена и тонизирана. Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 616
Горска феичке, моля те да ми обясниш какво прави тоя пилатес, как трябва да съм облечена като ходя на пилатес и има ли опредлен брой тренировки на седмица, които трябва да се посещават, за да има резултат? Всъщност след колко време се забелязва резултата, приемаме че съм със стандартна фигура и имам да свалям около 3кг?

# 7
  • Мнения: 287
Горска феичке, моля те да ми обясниш какво прави тоя пилатес, как трябва да съм облечена като ходя на пилатес и има ли опредлен брой тренировки на седмица, които трябва да се посещават, за да има резултат? Всъщност след колко време се забелязва резултата, приемаме че съм със стандартна фигура и имам да свалям около 3кг?
Ако може и аз да отговоря на въпроса:)
Пилатес е система от упражнения, които натоварват основно проблемните зони при жените - корем, дупе, ханш и бедра. И въпреки това отделните упражнения не натоварват само една мускулна група, а цялото тяло. Изпълняват се в бавно темпо.
Както при всеки вид тренировка, е добре и пилатес да се играе 3 пъти седмично, за да има по-бързи резултати. Но и по-малко да са, ефект пак има.
В началото резултатите при повечето жени се изразяват в намаляване на обиколките и малко по-късно /при рационално хранене/ има и промени в теглото. Все пак всеки организъм реагира различно. Резултатите зависят и от тренираността на човек.
Облеклото трябва да отговаря на едно условие - да е удобно Simple Smile
Simple Smile

# 8
  • Мнения: 1 639
Горска феичке, моля те да ми обясниш какво прави тоя пилатес

Не , не аз!  Laughing
krassym е пуснала темата и ти е обяснила  Simple Smile.......
Само кажа ,че "тоя пилатес" е комплекс от упражнения предимно за жени  Wink. Другото ти го е обяснила ....
krassym, елате де , последователи бързо ще се наберат.  Flutter

# 9
  • Мнения: 532
eee супер
ще се възползвам!!!
чувала съм,че е мнооого полезно за женки:)
до скоро

# 10
  • Мнения: 1 195
10х за иформацията:)
Честно казано ако успея да стигна на време и аз ще дойда:) Харесва ми идеята : ) Пък и живея на близо:))

# 11
  • София
  • Мнения: 9 455
О, Пилатеса е страхотно нещо! Hug
Много обичам да ходя на пилатес, макар, че сега покрай работата няма кога. Rolling Eyes

Краси, много ме е яд, че няма да мога да дойда този път. Wink

Ще ковна темичката, за да я видят повече хора.

# 12
  • Мнения: 287
Kopche, отново много ти благодаря. Страхотна си!   bouquet

# 13
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Да се включа и аз. Чувала съм за Пилатес. Опитах да сваля от Интернет, за да играя у дома, ама не тръгват, а имах желание. За Варна какво ще ми кажете - има ли някъде и къде, кога. Благодаря Ви!  Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 2 530
А по принцип от колко часа ще има Пилатес и в кои дни от седмицата.

Общи условия

Активация на акаунт