Имам нужда от помощ за превод

  • 1 011
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 108
Здравейте,
Работя в Помощно училище. В нашето училище се обучават деца с лека и умерена степен на умствена изостаналост, също така имаме група за деца с аутизъм. В училище имаме ученически парламент, където децата решават различни проблеми с помоща на учителите.  Децата участват в различни конкурси, проекти и състезания наред с  децата от другите училища. Сега искаме да участваме с децата в един проект към Министерството на образованието - "Пролет в Европа". Написахме есе, но освен на български език трябва да се преведе на английски език, или немски език, или  френски език. В учебната програма не е заложено изучаването на западен език и нямаме учител.Това ни е молбата някой професионално да ни преведе есето на един от 3 езика. Мога да го напиша и тука и останалите да го прочетат - не е написано професионално, но е написано с много любов.

# 1
  • Мнения: 5 790
От мен веднага имаш превод на английски. Пиши ми на лични, за да се разберем как да ми го пратиш.

# 2
  • Мнения: 2 563
Давай есето тук, хем да му се порадваме, хем и аз ще го преведа на английски и ще го пусна тук, пък после другите англоговорящи ще могат да допълнят, ако искат.

Особено ако го пуснеш тази вечер или утре сутрин, цена няма да имаш, свободни са ми дните и мога бързо да го свърша.

# 3
  • Мнения: 108
Благодаря Ви, че толкова бързо се отзовахте на молбата ни.

Значи това е есето:

Европейски съюз - наш съсед (това е засега заглавието)

Европа- наш общ дом!
Колко малко се иска! Нали?
С доброта, любов, съгласие това може да стане. Зависи от възрастните. Те трябва да вземат сега важните решения.
Утре! Това ще е моето време. Аз ще живея в Континент без граници. Може и с една парична единица.
Кой ще го направи? Кога? Сега!
Вие, възрастни, не грешете!
Не забравяйте колко много съдби променяте в своето огромно желание за пари и власт.
Пред мене стоят годините. Чака ме бъдещето. Но какво ще е ? Сега всичко зависи от Вас! Бъдете далновидни и ни дарете с бъдеще. То е в Европа.
ЕВропейски съюз! Искам да запазя своето име и да стана част от огромното.
Това е моето бъдеще. Нашето бъдеще.

учениците
от ученически парламент
в Помощно училище "СВ. Св. Кирил и Методий"
град Русе


# 4
  • Мнения: 5 790
Заповядай:

European Union - our neighbour!

Europe - our home!
We don't want much, do we?
With kindness, love, harmony - this can happen. That depends on the adults. They have to take the important decisions now.
Tomorrow! That will be my time. I will live in a continent without borders. Maybe with single currency.
Who will do it? When? Now!
You, adults, don't make mistakes!
Do never forget how many human destinies you change in your enormous desire for money and power.
Many years are ahead for me. My future waits me. But what this future will be like? Now everything depends on you! Be prudent and offer us a future. It is in Europe.
European Union! I want to keep my name and to become a part from the vast. That is my future. Our future.


Students from School Parliament
in Subsidiary School "Sv.Sv. Kiril i Metodii"
Russe

# 5
  • Мнения: 2 563
Позволявам си някои поправки:

European Union - our neighbour!

Europe - our home!
We don't want much, do we?
With kindness, love, harmony - this can happen. That depends on the adults. They have to make the important decisions now.
Tomorrow! That will be my time. I will live in a continent without borders. Maybe with single currency.
Who will do it? When? Now!
You, adults, don't make mistakes!
Never forget how many human destinies you change in your enormous desire for money and power.
Many years are ahead for me. My future awaits me. But what will this future be like? Now everything depends on you! Be prudent and offer us a future. It is in Europe.
European Union! I want to keep my name and to become a part from the vast. That is my future. Our future.


Students from School Parliament
of Subsidiary School "Sv.Sv. Kiril i Metodii"
Russe

# 6
  • Мнения: 5 790
Позволявам си някои поправки:

European Union - our neighbour!

Europe - our home!
We don't want much, do we?
With kindness, love, harmony - this can happen. That depends on the adults. They have to make the important decisions now.
Tomorrow! That will be my time. I will live in a continent without borders. Maybe with single currency.
Who will do it? When? Now!
You, adults, don't make mistakes!
Never forget how many human destinies you change in your enormous desire for money and power.
Many years are ahead for me. My future awaits me. But what will this future be like? Now everything depends on you! Be prudent and offer us a future. It is in Europe.
European Union! I want to keep my name and to become a part from the vast. That is my future. Our future.


Students from School Parliament
of Subsidiary School "Sv.Sv. Kiril i Metodii"
Russe



Благодаря   Hug

# 7
  • Мнения: 108
Благодаря Ви

Общи условия

Активация на акаунт