Пролетни ишлемета

  • 769
  • 4
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 847
Момичета, някой скоро посещавал ли е всеизвестните магазинчета за ишлеме от типа на този на Крум Попов, до Рум. посолство или друг? Дали изкараха вече някакви по-пролетни неща - тънки блузки с дълъг ръкав и подобни? Имаме нужда от такива. Преди 2 седмици бях в НМ във Виена и всичките им детски пролетни блузки бяха Made in Turkey, а поне три модела ги имаме, купени от тукашните магазинчета. Затова и хич не купих, ама сега май малко ме е яд... Иначе там цената на памучна блузка с дълъг ръкав беше около 7-8-9 евро.
Сори за отклонението.

# 1
  • Мнения: 5 228
В Магазинчето на бул. Ситняково има хубави памучни блузки с дълъг ръкав на Гап, които са още от миналата година, но са много приятни и качествени, аз съм купувала и не са мръднали. Ок. 10 лв. струват.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 688
В Магазинчето на бул. Ситняково има хубави памучни блузки с дълъг ръкав на Гап, които са още от миналата година, но са много приятни и качествени, аз съм купувала и не са мръднали. Ок. 10 лв. струват.
а може ли по-точно да кажеш адреса на това магазинче?

# 3
  • Мнения: 5 228
Точният адрес не знам, но е лесно за намиране. Там, където свършва Оборище и се пресича с бул. Ситняково, ако си с гръб към Оборище, срещу теб има дълъг блок. В подблоковото пространство е магазинчето, до него има Плод-зеленчук.

# 4
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
В Младост 3 в търговски център Кондор на втория етаж има хубави модели на GAP.

Общи условия

Активация на акаунт