Отзиви за лятна количка galaxy Heaven?

  • 1 471
  • 11
  •   1
Отговори
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Какво ви е мнението за тази количка? Механизма за сваляне на облегалката здрав ли е? Бихте ли я препоръчали?
А за galaxy Star какво мислите?
Ето как изглеждат количките. Това е Heaven , а това е Star

# 1
  • София
  • Мнения: 2 530
Не се вижда хубаво на снимката, но не са ли им много малки колелата. Аз лично съм много доволна от Чиполино модел Ерика.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 119
Първата ни лятна количка беше Heaven и май най-голямата грешка. Изобщо не бях доволна от нея. Ако единствено се колебеш между тези 2 колички и никоя друга, то поне си вземи тази с табличката - това е невероятно предимство и много лесно се почиства.

# 3
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
Първата ни лятна количка беше Heaven и май най-голямата грешка. Изобщо не бях доволна от нея.

Защо не си доволна?

# 4
  • Варна
  • Мнения: 119
Ами ще ти кажа. Много ми харесваше тази количка, по ред причини. Беше широчка, с цяла дръжка, прозорче на сенника, доста лека, легнало положение... и като цяло отговаряше на всичките ми изисквания тогава. Дори я взехме от магазин, където беше с 8-9 лева по-скъпа, заради цвят.И май с хубавите неща до тук. Още на първата седмица падна едната гума. Имаше гаранция естествено, но какво щях да правя без количка докато я ремонтират, та от време на време се налагаше да я намествам. После започна да се разнищва тапицерията и то така, че не може да се зашие. Облегалката се вдига и спуска с едно коланче, което не е много удобно и то в един момент вече не действаше, а най-седналото положение е твърде назад, а моето дете все висеше напред и фактически не се облягаше, защото трябваше да се отпусне почти в някво полулегнало положение. Предпазителят отпред не е облечен в найлон и вечно беше на петна. Трябваше да го свалям и пера заедно с цялата пластмаса и така всеки ден. Може да има и още  newsm78, но не се сещам  Grinning
Според мен една количка трябва да е с табличка, колани за раменете, по възможност големички гуми и ЛЕКА.
Успех в търсенето.  newsm10

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 653
Според мен една количка трябва да е с табличка, колани за раменете, по възможност големички гуми и ЛЕКА.
Успех в търсенето.  newsm10

Абе то и аз мисля така, ама досега още не съм намерила такава. Или си има екстрите и е тежка, или е лека, но пък и липсват табличката или колана през раменете.  Twisted Evil  Ти в крайна сметка каква количка си взе и отговаря ли на споменатите изисквания?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 119
Според мен една количка трябва да е с табличка, колани за раменете, по възможност големички гуми и ЛЕКА.
Успех в търсенето.  newsm10

Абе то и аз мисля така, ама досега още не съм намерила такава. Или си има екстрите и е тежка, или е лека, но пък и липсват табличката или колана през раменете.  Twisted Evil  Ти в крайна сметка каква количка си взе и отговаря ли на споменатите изисквания?
Каролина си взех (трета по ред количка) след дълги размисли, не отговаря на всички изисквания, разбира се, но съм много доволна от нея. Много харесвам Грако, те долу-горе имат всичко изброено, но не знам колко тежат, а също и тазгодишния модел на Чиполино Прима, но не знам как изглежда на живо тя. Simple Smile

# 7
  • Мнения: 1 059
И аз сим с каролина, а от тези стабличката на бертони имаше една позната и не е доволна. Взесия защото беше  с 10лв по малко от каролината, а предните гуми немогат дасе застопоряват, завиваха много трудно и е само с 1 табличка. Новата на чиполино -Прима и на мен много ми харесва но и аз не съм я виждала на живо.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 653
Примата е страхотна, обаче е страшно тежка - дават я 10,5кг. Иначе си има всичко и се сгъва и разгъва с 1 ръка. Абе страшно е удобна, ама аз искам нещо доста по-леко.

# 9
  • гр.Варна
  • Мнения: 722
И аз харесвам Примата, всичко си има ,но е тежка! А вече съм бутала една тежка количка и сега ми се иска нещо лекичко. Затова оглеждам и за нещо друго.
Каролината е тесничка , но като чета тук във форума много са доволните от нея. Имам още малко време да мисля newsm78 Wink

# 10
  • Мнения: 346
Не знам колко струват тези колички, но днес бях в Премаман и има гледагх летните модели. Харесах си единия (и то много ми хареса  Blush), който уж отговаря на моите изисквания - да има борд, легнало положение, да е лека (4-5 кг), да се сгъва компактно, че да влиза в малка кола. и струва 181 лв. Не ми се видя скъпо newsm78

# 11
  • Варна
  • Мнения: 119
Каролината и аз си мислех, че ще е тясна, но всъщност не е. Моето дете е почти 13 килограма и не намирам да е неудобна. Абе само на мен ли ми се струва, че примата не е чак толкова тежка  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт